Wykonuję meble do kuchni na wymiar

 

Kiedy dostałem pierwsze zamówienie od klienta to byłem bardzo podekscytowany. Zamówienie nie było łatwe, bo miałem do wykonania nowoczesne meble z drewna do kuchni i klient miał jasno sprecyzowanie oczekiwania. Wiem, że dam radę.

Wykonanie mebli kuchennych na wymiar było łatwe

meble kuchenne na wymiar lubinMam dostęp do najlepszych materiałów i mogę wykonać najlepsze meble kuchenne na wymiar lubin, więc klient będzie zachwycony. Pojechałem do niego, żeby wszystko dokładnie wymierzyć. Miałem wszystkie projekty od niego, na podstawie których pracowałem. W warsztacie wykonałem kilka elementów, które mogłem zrobić na miejscu. Takie meble kuchenne na wymiar lubin wymagają ogromnego zaangażowania, ponieważ wszystko musi być wykonane precyzyjnie i dokładnie. Gotowe elementy przywiozłem do klienta a resztą zająłem się już na miejscu. Najpierw zabrałem się za szafki, ponieważ blat kuchenny mogłem odbierać za dwa dni i nie chciałem marnować czasu. Klient był cały czas obecny podczas mojej pracy i widziałem, że jest bardzo zadowolony. Czuję, że dzięki temu będę miał jeszcze więcej zamówień, bo ten facet na pewno mnie poleci swoim znajomym. Dobrze, że zdecydowałem się na ten warsztat, bo na tym można zarobić dobrze. Kiedy już wykonałem dla klienta wszystkie meble kuchenne na wymiar lubin to mi zapłacił i zapytał czy może mnie polecić swojemu przyjacielowi, który chciałby również skorzystać z moich usług. Byłem zaskoczony nieco i chętnie się na to zgodziłem. Teraz czekam na kontakt od kolejnego klienta, który ma niebawem dzwonić.

Nowy klient zadzwonił po kilku dniach. Ucieszyłem się i jeszcze tego samego dnia pojechałem do niego, ażeby wymierzyć kuchnię. Nadmienił, że widział efekty mojej pracy i jest zachwycony. Nie wyobraża sobie, żeby ktoś inny miał to robić.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: