Poważna naprawa komputera

Swój pierwszy komputer kupiłam sobie na studiach. Było to niestety już dziesięć lat termu. Jednak kupując go nie patrzyłam za bardzo na to żeby kupić najtańszy komputer a żeby był on po prostu dobry. W końcu to na nim miałam pisać pracę licencjacką i magisterską.

Naprawa komputera w serwisie komputerowym

dobry serwis komputerowy w KoszaliniePrzez tyle lat byłam bardzo zadowolona z komputera. W sumie to znajomi, którzy mieli młodsze komputery od mojego dużo wcześniej musieli wymienić je na nowsze modele. A mój komputer ciągle był sprawny. Aż do ostatniego weekendu gdy przez długi czas starałam się włączyć komputer ale niestety nie udawało mi się to. Byłam załamana tym faktem bo komputer był mi teraz bardzo potrzebny a nie miałam też pieniędzy na to żeby kupić sobie nowy. Kolega powiedział mi, że jest dobry serwis komputerowy w Koszalinie i tam na pewno coś z nim zrobią. Dlatego też stwierdziłam, że rzeczywiście najlepiej będzie jeśli zabiorę go do takiego serwisu no może w końcu nie jest to nic poważnego. W serwisie dowiedziałam się, że w przypadku mojego komputera jeśli jest taki problem z włączaniem to może być ciężko go naprawić ale oczywiście się postarają. Przyszłam następnego dnia żeby dowiedzieć się czy udało się go naprawić. Bardzo miły pan z serwisu powiedział, że właśnie przed chwilą skończył naprawę mojego komputera i chodzi teraz tak jak przed laty. Powiedział, że to była dosyć poważna naprawa, ale się udało. Byłam naprawdę bardzo szczęśliwa z tego powodu, że będę mogła znów pracować na moim komputerze.

Okazało się też, że pomimo tego, że była to poważna naprawa nie zapłaciłam za nią dużo. No na pewno byłam przygotowana na dużo wyższą kwotę. Gdy wróciłam do domu zadzwoniłam od razu też do kolegi i podziękowałam mu za to, że polecił mi ten serwis komputerowy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: