Moja siostra jest projektantem wnętrz

Moja siostra zdecydowała się na szkolenie z projektowania. Siostra skończyła studia miesiąc temu. Zaczęła poszukiwania pracy. W naszych rejonach jest wiele ogłoszeń ale siostra obawia się, że nie ma doświadczenia w branży.

Siostra szkoli się w projektowaniu wnętrz

projektowanie wnętrz na ŚląskuSiostra skończyła studia z bardzo dobrymi wynikami. Przez cały okres studiów miała bardzo dobre stopnie a nawet dostawała stypendium. Na uczelni wiele się nauczyła. Projektowanie wnętrz na Śląsku jest bardzo dobrze płatne dlatego siostra zdecydowała się na naukę w tym kierunku. Siostra nie miała żadnego problemu z nauką i chętnie brała udział w wielu projektach na uczelni. Projektowanie wnętrz na Śląsku jest oceniane przez klientów. Firmy, które zatrudniają pracowników wymagają często wyższego wykształcenia a także doświadczenia. Siostra nie posiada żadnego doświadczenia dlatego zdecydowała się na kurs z projektowania wnętrz. Kurs nie był drogi. Jest organizowany popołudniami żeby osoby pracujące, które chcą się doszkalać mogły w nim uczestniczyć. Siostra jest bardzo zadowolona z osoby prowadzącej kurs. Pani posiada ogromną wiedzę i w bardzo ciekawy sposób ją przekazuje. Siostra uważa, że dzięki szkoleniu będzie mogła lepiej wykonywać swoją pracę a przyszły pracodawca na pewno doceni jej dodatkowe certyfikaty. Mam nadzieję, że siostra znajdzie pracę po ukończeniu szkolenia. Kurs kończy się za dwa miesiące. Pani prowadząca widząc jaką wiedzę posiada moja siostra zaproponowała jej pracę. Siostra zupełnie się tego nie spodziewała.

Siostra przyjęła ofertę pracy. Okazało się, ze będzie mogła w pracy zdobywać cenę doświadczenie i brać udział w wielu ciekawych zleceniach. Bardzo cieszę się, że jej marzenia powoli zaczynają się spełniać. Mam nadzieję, że uda jej się osiągnąć bardzo wiele.  


Opublikowano

w

przez

Tagi: