Pracuję przy produkcji filmowej

 

Produkcja filmowa zawsze mnie interesowała. Oglądałam dużo filmów fabularnych i dokumentalnych, czasem oglądałam nawet filmy promocyjne. Zaczynałam się amatorsko bawić w kręcenie i montowanie filmów. Z czasem moja pasja przerodziła się również w pracę, kiedy udało mi się dostać posadę w studiu filmowym.

Produkcja filmowa to moja pasja

najlepsza produkcja filmowaJestem odpowiedzialna za koordynację pracy na planie zdjęciowym. Jestem w stałym kontakcie z klientami, naszą firmą jak również podwykonawcami, z których pomocy czasem korzystamy. Muszę znać każdą osobę na planie filmowym i dbać o to, by wszystko zostało wykonane na czas. Jak wiadomo klient nie będzie czekał wieki na materiał choćby miała to być najlepsza produkcja filmowa na świecie. Niektórych pracowników trzeba trzymać w ryzach, żeby trzymali się planu i wykonywali swoją pracę, inni sami się potrafią kontrolować i zajmują się tylko pracą. Kierownik planu z pewnością musi być osobą odpowiedzialną, słowną, terminową, pewną siebie i umiejącą zarządzać dużą grupą ludzi. Bez tego żaden film nie mógłby powstać. Zawsze najwięcej satysfakcji w mojej pracy daje mi możliwość zobaczenia gotowego dzieła. Wtedy widać dokładnie czy wszystko było dobrze wykonane i można przewidzieć czy klient będzie zadowolony z efektu końcowego. Naszym ostatnim zleceniem były filmy instruktażowe dla znanej firmy produkującej urządzenia do stylizacji włosów, czyli suszarki, prostownice, karbownice, lokówki i tym podobne. Wprowadzają one dużo nowych funkcji, które chcieli zaprezentować na swoim blogu firmowym.

Do następnego zlecenia będziemy potrzebowali wielu statystów, bo to zleceniem od miasta na film promujący region. Trzeba znaleźć najciekawsze miejsca do pokazania i wymyślić jakieś chwytliwe hasło reklamowe dla turystów.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: