Niezapomniana noc sylwestrowa

W tym roku postanowiliśmy wybrać się wraz z paczką znajomych na Sylwestra w góry. Bardzo podobała nam się perspektywa wyjazdu i zmiany otoczenia, a także możliwość przeżycia przygody. Niestety na dwa tygodnie przed wyjazdem wszystko się posypało, koledze popsuło się auto, inny musiał zaopiekować się młodszą siostrą, ponieważ zachorowała i nie mogła jechać do babci.

Profesjonalny pokaz fajerwerków

http://www.pokazy-fajerwerki.plMyślałam, że będzie to najgorszy Sylwester jaki miałam do tej pory przeżyć, jakże się myliłam. Zostaliśmy zmuszeni do wyprawienia sylwestra w domu. Postanowiłam zaprosić znajomych do siebie, na noc sylwestrową. Podzieliśmy się obowiązkami, każdy miał coś przygotować do jedzenia, jedni mieli zatroszczyć się o dekoracje inni o napoje, jeszcze inni fajerwerki. Każdy miał przydzielone zadanie specjalne. W końcu nadszedł upragniony dzień sylwestra. Nasze nastroje były sprzeczne, z jednej strony cieszyliśmy się, że będzie wspólnie witać nowy rok, z drugiej strony było nam przykro, że pomysł z wyjazdem w góry nie wypalił. Impreza rozkręcała się powoli, jak zawsze było wesoło, nawet nie zauważyliśmy jak zaczęła zbliżać się północ. Na niebie rozbłysło mnóstwo sztucznych ogni, wkoło słychać było huk wystrzelających fajerwerków. Schodziliśmy na dół, aby dać nasz pokaz pirotechniczny, kiedy kolega odpowiedzialny za petardy powiedział, że zapomniał zabrać ich ze sobą z domu. Stanęliśmy jak wryci, jak to zapomniał? Sylwester to jedyna okazja na puszczanie fajerwerków i właśnie ta okazja przepadła. Jednak okazało się to kłamstwem gdyż gdy wyszliśmy przed dom, czekała na nas profesjonalna ekipa zajmująca się pokazami pirotechnicznymi.

To było coś niesamowitego. Wszyscy sąsiedzi zeszli się z okolic by podziwiać widowiskowy pokaz fajerwerków. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, ta niespodzianka całkowicie nas zaszokowała. To był najpiękniejszy wieczór sylwestrowy jaki widziałam do tej pory.

Więcej informacji o profesjonalnych pokazach fajerwerków na stronie http://www.pokazy-fajerwerki.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: