pranie dywanów

Muszę odbyć szkolenie z prania i czyszczenia dywanów

Dostałam się do firmy do której wysłałam swoje dokumenty. Rozmowa kwalifikacyjna była udana. Pani Beata była bardzo uprzejma i zadawała mi wiele pytań. Dokładnie przygotowałam się do rozmowy. Zapoznałam się ze stroną internetową firmy czyszczącej.

Chcę zawodowo prać dywany

pranie dywanówWiem jakie usługi są wykonywane przez zatrudnionych w niej pracowników. Czyszczenie dywanów i tapicerki jest przez nich wykonywane już od czterech lat. Firma zatrudnia młodych i energicznych pracowników. W ogłoszeniu była informacja, że w firmie panuje przyjazna, rodzinna atmosfera a właściciel dba o pracowników i zapewnia im dodatkowe bonusy. Szukam pracy od ponad miesiąca. Wiem, że to dla mnie ogromna szansa. Czyszczenie tapicerki nie jest mi znane. Nigdy nie wykonywałam takich czynności. Jestem jednak zdania, ze wszystkiego można się nauczyć jeśli człowiek jest zmotywowany i naprawdę tego chce. Pranie wykładzin jest wykonywane bezpośrednio u klientów. Zazwyczaj klienci biznesowi decydują się na taką usługę i wynajmują naszą firmę. Pani Beata poinformowała, że do klienta pracownicy jeżdżą służbowym autem i nie ponoszą dodatkowych kosztów. Zazwyczaj jedna osoba w ekipie do której zostanę przydzielona ma prawo jazdy i może zawsze podjechać do klienta. Wykonują oni pranie dywanów przez fachowców w Warszawie. Pranie tapicerki jest wykonywane u nas w zakładzie lub u klienta. Wszystko zależy jaką tapicerkę należy wyczyścić lub wyprać. Pranie dywanów kiedyś wykonywałam w dom przy użyciu środka, który można kupić w sklepie.

Efekt był trochę widoczny ale nie aż taki jak można osiągnąć przy użyciu środków, które są używane w takich zakładach. Pani Beata powiedziała, że na początku będę musiała odbyć szkolenie w centrum miejscowości Warszawa, które będzie organizowane przez najlepszych specjalistów. Po zaliczeniu egzaminu zostanę przydzielona do odpowiedniej ekipy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: