firma remontowa

Szukam pracowników do swojej firmy remontowej

Od kiedy zacząłem świadczyć usługi również poza Bydgoszczą to nie mogę się odpędzić od zleceń. Ostatnio zacząłem nawet odmawiać klientom, ponieważ nie miałem czasu na nowe zlecenia i nie chciałem dopuścić do opóźnień. Znajomy z branży, który też oferuje usługi remontowe polecił mi, abym podjechał do urzędu pracy.

Firma remontowa i szukanie pracowników

firma remontowaTam na pewno znajdę ludzi, którzy chętnie podejmą u mnie zatrudnienie. On właśnie w taki sposób pozyskał wszystkich swoich pracowników i jest z nich zadowolony. Zatrudnił ludzi bez doświadczenia, ale nauczył ich wszystkiego i teraz są to najlepsi specjaliści, którzy wykonują remonty na najwyższym poziomie. Faktycznie, jego firma remontowa działa prężnie a ludzie, których zatrudnia są doskonałymi fachowcami. Zgodnie z zaleceniami znajomego pojechałem do urzędu pracy. Umieściłem na tablicy informacyjnej ogłoszenie, że szukam pracowników, którzy będą wykonywać remonty i oferuję stałe zatrudnienie. Kiedy już wychodziłem z urzędu zauważyłem, ze jest tam młody chłopak, który stał w kolejce. Wyglądał na człowieka godnego zaufania i postanowiłem go zagadać. Zapytałem najpierw czy potrafi robić remonty a później dałem mu swoją wizytówkę. Jak moja firma remontowa go zainteresuje to ma się ze mną skontaktować. Umieszczenie ogłoszenia w urzędzie pracy było doskonałym pomysłem, ponieważ zgłosiło się dużo chętnych osób do pracy. Niektórzy znają moje usługi remontowe i zależało im bardzo na pracy u mnie. Chłopak, którego spotkałem w urzędzie zadzwonił do mnie tego samego dnia wieczorem.

Powiedział, że chce dla mnie robić remonty i zależy mu na tym zatrudnieniu. Co prawda nie ma on doświadczenia, ale go przeszkolę i ze wszystkim sobie poradzi. Daję mu dwa tygodnie na naukę i jestem przekonany, że po tym czasie ogarnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.marizdekor.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: