Mama przygarnęła kotka – kupiliśmy dla niego drapak

Moja mama przygarnęła małego kociaka, którego znalazła na naszym osiedlu. Mama bardzo lubi zwierzaki i stara się pomagać bezdomnym zwierzakom jak tylko może. W naszym domu jest piesek, który mieszka z nami już pięć lat. Mama także znalazł go na podwórku.

Drapaki dla kotów kupione przez internet

drapaki dla kotówKota jeszcze w domu nigdy nie mieliśmy. Ten, którego dzisiaj znalazła jest bardzo piękny i zdecydowaliśmy się go u nas zostawić na stałe. Tym bardziej, że nasz piesek kotka zaakceptował. W ogóle na niego nie warczał . Położyli się nawet wieczorem razem obok siebie na kanapie. Powiedziałam mamie, że kotkowi trzeba kupić drapak. Najlepszej jakości drapaki dla kotów można zamówić przez internet lub kupić w sklepie stacjonarnym. Drapaki dla kota można kupić w różnych wielkościach. Drapak dla kota może mieć także różne poziomy trudności. Dla naszego maluszka zdecydowałam się kupić drapak niski żeby łatwo było mu się wdrapywać. Jak kotek trochę podrośnie to kupimy większy drapak dla kota. Poza drapakiem kupiłam też szczotkę. Drapak dla kota i szczotkę kupiłam w sklepie internetowym. Udało mi się znaleźć fajny drapak w dobrej cenie. Nie musiałam także płacić za kuriera. Podjechałam także z tatą do sklepu zoologicznego po karmę dla naszego kotka. Chcemy żeby kotek jadł odpowiednie jedzenie bo to jest bardzo ważne. Pan sprzedawca powiedział nam jak powinno się pielęgnować małego kotka i polecił nam odpowiednie jedzonko dla takiego maluszka. Poradził nam także żebyśmy podjechali do weterynarza, żeby on zobaczył naszego kotka czy jest zdrowy i nie potrzebuje jakieś fachowej pomocy.

Mam nadzieję, ze z naszym kotkiem jest wszystko dobrze. Dzisiaj jest już za późno żeby jechać do weterynarza ale jutro na pewno po szkole z kotkiem podejdę. Sprzedawca polecił nam zakup transportera, który przyda się w trakcie podróży z kotkiem do lekarza.


Opublikowano

w

przez

Tagi: