Opakowania tekturowe do sklepu internetowego

Przy zakładaniu sklepu internetowego trzeba pomyśleć o wielu rzeczach. Liczy się oczywiście sama strona internetowa, czyli dobrze zaprojektowane menu, ładne zdjęcia produktowe, ciekawe, zachęcające opisy, wszystko funkcjonalne.

Złożyłam zamówienie u producenta opakowań

sprawdzony producent opakowań tekturowychLiczy się także to, jak wszystko będzie zorganizowane, to znaczy to jak będzie przebiegała sprzedaż. Klient musi wiedzieć jak złożyć zamówienie, a my od razu musimy się zająć znalezieniem produktu na magazynie, spakować go i nadać kurierem. Wszystko musi się odbywać błyskawicznie. Dlatego też, musiałam się zaopatrzyć w dużą ilość opakowań tekturowych, taśmy klejącej, folii typu stretch, czy folii bąbelkowej i innych wypełniaczy. Mamy w ofercie różne produkty, także delikatne, więc trzeba przy tym uważać. Postanowiłam, że taniej wyjdzie mnie, kiedy sprawdzony producent opakowań tekturowych dostarczy mi produkty bezpośrednio, a nie jak ja będę kupować w hurtowni czy w sklepie. Tak wyjdzie korzystniej. Zaczęłam się rozglądać za takim producentem. Znalezienie odpowiedniego nie było tak trudne jak myślałam. Takie opakowania kartonowe jakie mnie interesowały były łatwo dostępne, i prawie każdy producent opakowań tekturowych je miał. Wybrałam takiego, który miał dobre ceny i dobre warunki dostawy. Zamówienie przyszło faktycznie tak szybko jak zapowiadali. Opakowania kartonowe spełniały swoje zadanie, były praktyczne i wszystko się do nich mieściło. Tektura była sztywna, nie gięła się, więc nie martwiliśmy się o nasze przesyłki. Klienci też nie narzekali, a wiadomo że kurierzy różnie działają.

Warto jest inwestować w opakowania kartonowe kiedy prowadzi się sklep internetowy. Schodzi ich naprawę dużo, a za spore zamówienia dostaje się często zniżki czy darmowy transport pod wskazany adres.


Opublikowano

w

przez

Tagi: