dj wesele

Dj na wesele czy orkiestra na żywo?

Młodzi ludzie przed weselem mają naprawdę wiele dylematów i muszę podjąć mnóstwo ważnych decyzji, a jedna z nich dotyczy oprawy muzycznej. Nieraz zastanawiamy się, czy zdecydować się na orkiestrę czyli rozwiązanie tradycyjne, a może na rozwiązanie, jakim jest dj na wesele.

Dj na wesele ma wiele zalet

dj weseleW mniejszych miejscowościach, tam gdzie podejście do wesel jest tradycyjne, ciągle jeszcze bardziej popularniejsza jest orkiestra, która gra na żywo Jednakże wykwalifikowany dj na wesele z Warszawy ma o wiele więcej zalet. W miastach, takich jak Warszawa, gdzie na czasie są nowoczesne imprezy, coraz mniej przypominające tradycyjne wesela, dj na wesele sprawdzi się o wiele lepiej. Po pierwsze ma on płyty z oryginalną muzyką. Orkiestra zazwyczaj ma zaś solistę, który wykonuje piosenki według własnej interpretacji. Takie wykonanie nie zawsze będzie się podobało gościom. Ma ona też ograniczony repertuar, nierzadko ograniczający się jedynie do muzyki disco polo czy biesiadnej. Z kolei dj i wodzirej na wesele nie tylko będzie puszczał muzykę, ale też może zająć się poprowadzeniem imprezy, jeżeli tylko ustaliliśmy wcześniej jego wszystkie obowiązki. Jeżeli chodzi o koszty, to wiele zależy od regionu, jednakże w przypadku grania na żywo musimy zapłacić każdemu członkowi orkiestry, więc to wynagrodzenie będzie automatycznie większe. Dj-e na weselach zaś oferują dzisiaj naprawdę okazyjne ceny szczególnie poza sezonem. Warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Nie wolno czekać na ostatnią chwilę z decyzją, ponieważ zarówno orkiestry jak i wodzireje będą już po prostu zajęci. Szukaniem firmy lub osoby, która zajmie się oprawą muzyczną naszego wesela nie czeka się na przykład do kilku miesięcy przed uroczystością, ale załatwia się to nawet rok lub półtora roku wcześniej.

Być może jest to dziwne z punktu widzenia osoby, która nigdy nie organizowała wesela. Jest to po prostu konieczne, by zarezerwować profesjonalistę, na którym naprawdę zależy i którego praca nam się podoba.


Opublikowano

w

przez

Tagi: