oprawa oświetleniowa

Podejmuję współpracę z nowym producentem oprawy oświetleniowej

Dostawców dobieram sobie osobiście. Zawsze chcę sam decydować z kim współpracuję i decydować o warunkach. Dzięki temu moje przedsiębiorstwo zarządzane jest profesjonalnie i ma ono znaczącą pozycję na rynku.

Oprawa oświetleniowa i dobra oferta

oprawa oświetleniowaOferuję na sprzedaż wszelkie dostępne oświetlenie led i jak dowiedziałem się, że pojawił się nowy producent oświetlenia to postanowiłem się bliżej przyjrzeć jego firmie. Nie miał strony internetowej póki co i trudno było mi wyciągnąć informacje. Postanowiłem do niego pojechać, żeby osobiście sprawdzić jak wygląda jego oprawa oświetleniowa zewnętrzna oraz jakie ma ceny. Jeszcze tego samego dnia tam pojechałem, ponieważ szukałem nowego dostawcy i zależało mi na czasie. Zostałem bardzo ciepło przywitany a producent oświetlenia nawet oprowadził mnie po całym swoim przedsiębiorstwie. Zapoznałem się z całą jego ofertą i nawet zobaczyłem jak powstaje u niego kostka brukowa świecąca oraz w jakich rodzajach występuje oprawa najazdowa, którą ma w ofercie. Zapytałem na koniec o ceny oraz jak widziałby naszą przyszłą współpracę. Facet był bardzo zdecydowany a rozmowa przebiegła w bardzo konstruktywny sposób, co nam obojgu bardzo odpowiadało. Zdecydowaliśmy się, że na próbę zostanie mi dostarczona oprawa oświetleniowa i sprawdzę wtedy czy chcę podjąć z nim współpracę na stałe. Oczywiście cała oprawa oświetleniowa od tego przedsiębiorcy sprzedała się w błyskawicznym tempie, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że ten producent oświetlenia jest doskonałym kontrahentem do współpracy.

Udało mi się po raz kolejny podpisać umowę z dostanym kontrahentem i wiem, że nasza współpraca na pewno będzie się układała bardzo pomyślnie. Dobrze, że się zdecydowałem do niego pojechać i sprawdzić jak funkcjonuje u niego produkcja. Zbliża się dobry okres handlowy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: