minigolf

Projektuję ulotki dla obsługi bankietów i wynajmu minigolfa

Po kilku miesiącach pracy dla pewnej spółki zdecydowałam, że wezmę sprawy we własne ręce. Tak naprawdę wszystko wykonywałam sama i w taki sposób będzie mi lepiej się wszystkim zajmować. Otworzyłam więc własną działalność w centrum Krakowa.

Minigolf na imprezy i bankiety

minigolfProjektuję różnego rodzaju ulotki oraz katalogi dla klientów. Jestem w stanie wykonać każde zlecenie a obsługa graficzna jest dla mnie prosta jak bułka z masłem. Mój pierwszy klient, który pojawił się w biurze zlecił mi zaprojektowanie ulotek dla jego przedsiębiorstwa. Planuje je rozdawać na terenie całego Krakowa, dlatego zamówienie było naprawdę ogromne. Ustaliłam z nim termin spotkania, byśmy mogli omówić wszelkie szczegóły współpracy. Każdy projekt omawiam indywidualnie z klientem. Facet przyjechał już następnego dnia i mogliśmy podjąć dyskusję. Jego ulotki mają zawierać informację, że oferowana jest kompleksowa obsługa imprez każdego rodzaju. Na tej samej stronie miała być także organizacja imprez firmowych i chciał, aby wszystko było bardzo dokładnie wyróżnione. Znam się na swojej robocie i od razu wiedziałam jak to zrobić. Ulotka miała być dwustronna. Na drugiej stronie miałam umieścić informacje, że dostępna jest także obsługa techniczna konferencji na terenie całego województwa a także obsługa bankietów. Dostałam jasne instrukcje i wiedziałam od czego zacząć. W międzyczasie pojawił się jakiś inny klient, który pytał o foldery. W jego firmie jest wynajem minigolfa dla każdego i chciał wykonać foldery. Nie miałam nawału pracy, dlatego uznałam, że również jego obsłużę.

Minigolf to fajna sprawa i od razu wiedziałam, że pójdzie mi bardzo łatwo. Miałam już mnóstwo gotowych szablonów, z których zamierzałam skorzystać. Złapałam jednego dnia dwa ciekawe zlecenia. Dobrze się ten miesiąc zaczyna.


Opublikowano

w

przez

Tagi: