imprezy integracyjne

Wybrany hotel organizuje też imprezy integracyjne

Mieszkam na Śląsku. Jednak część mojej bliskiej rodziny mieszka w Bydgoszczy gdzie też dosyć często jeżdżę. Ostatnio właśnie z mężem zostaliśmy zaproszeni na wesele. Ja uwielbiam wesela. Uważam, że dobrze zorganizowane wesele jest lepsze niż jakieś tam imprezy integracyjne czy jakieś inne imprezy.

Imprezy integracyjne to trening przez organizacja wesela

imprezy integracyjne

Przede wszystkim na weselu można spotkać się z rodziną na co nie ma przecież za dużo czasu w ciągu roku. Jest to dla mnie przede wszystkim okazja to spotkań z bliskimi i okazja do tego żeby się dobrze pobawić. Ja najlepiej bawię się w towarzystwie osób mi najbliższych i pewnie dlatego tak lubię jeździć na wesela. Moja siostra zaproponowała mi nocleg jednak tym razem odmówiłam. Za mąż wychodzi jej córka i uważam że jest to może trochę niestosowne żeby jeszcze ktoś u nich nocował. Dlatego też z mężem wynajęłam hotel bardzo blisko miejsca gdzie będzie wesele. Są naprawdę różne hotele w Bydgoszczy jeśli chodzi o ceny. Ja wybrałam takie średni cenowo ze względu na bliskość sali weselnej. Oczywiście hotel organizuje również niezapomniane imprezy integracyjne w Bydgoszczy. Zresztą w hotelu tym nie planuje siedzieć tygodniami ale spędzić co najwyżej dwie noce. Co prawda były noclegi w Bydgoszczy dużo tańsze, ale trzeba byłoby jeszcze dość duży kawałek dojechać. Dobrze, że jestem osobą, która dość dobrze zna miasto i tym samym mogę z łatwością znaleźć miejsce które najbardziej mi pasuje. A te sale weselne, które wynajęli młodzi są naprawdę bardzo ładne. Siostra pokazywała mi na zdjęciach salę, na której to będziemy się bawić i wygląda bardzo dobrze i elegancko.

Podobno wybierając salę młodzi kierowali się dobrym jedzeniem jakie jest tam podawane. No bo tak jest, że jednak o dobrym jedzeniu świadczy także dobre jedzenie. Bo jeśli na weselu jedzenie nie jest dobre lub jest go za małe to będzie uznana taka impreza a nieudaną.


Opublikowano

w

przez

Tagi: