architekt wnętrz

Projektant wnętrz a wynajęcie naszego mieszkania

Mąż trzy lata temu wyjechał za granicę a ja zostałam w kraju z dziećmi. Nie wiedzieliśmy jak to będzie wszystko wyglądać. Czy praca będzie na stałe i czy mąż będzie z niej zadowolony. Po trzech latach zdecydowaliśmy się przeprowadzić i tam już zostać na stałe.

Projektant wnętrz i przygotowanie mieszkania

architekt wnętrz Załatwiłam już wszystkie formalności w ojej pracy. Od małego mieszkałam w miejscowości Gdańsk i wiem, że będę na pewno tęsknić. Zostawiamy tu znajomych a także rodzinę. Będziemy mieli do kogo przyjeżdżać na nasz urlop. Nasze mieszkanie postanowiliśmy wynająć. Trójmiasto słynie ze studentów. Mamy dobrą uczelnie i wielu młodych ludzi poszukuje mieszkań na wynajem. Nie chce angażować nikogo z rodziny, żeby odbierał pieniądze od studentów dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy agencji nieruchomości. Oni będą odpowiedzialni za wszystkie formalności. Agent nieruchomości zrobił zdjęcia i pokazał architektowi, z którym współpracują. Architekt wnętrz przygotował home staging żeby pokazać jak można nasze mieszkanie urządzić. Zdecydowaliśmy se na wynajem długoterminowy dlatego agencja postanowiła przygotować taki projekt poprzez architekta. Projektant wnętrz przygotował dwa projekty, Pierwszy typowo dla studentów drugi był skierowany dla rodziny z dzieckiem. Zależy nam na osobach, które nie zdewastują naszego mieszkania. Jeżeli za granicą wszystko będzie nam się dobrze układać to może kiedyś zdecydujemy się mieszkanie sprzedać. Na razie jednak postanowiliśmy je wynająć. Projektowanie wnętrz, podobno dla architekta nie jest żadnym problemem. Architekt, który przygotowywał projekty pracuje od wielu lat w zawodzie. Jak zobaczyłam projekty byłam zaskoczona.

Nigdy nie myślałam że niewielkim kosztem można wprowadzić takie zmiany w mieszkaniu. Jestem pewna że szybko je wynajmiemy.

Więcej na http://www.mgprojekty.com


Opublikowano

w

przez

Tagi: