myjnia bezdotykowa

Wygodne wyposażenie myjni bezdotykowej

Co to jest mycie bezdotykowe? Coraz częściej mówi się, że myjnia bezdotykowa to świetny sposób na zmywanie brudu z samochodu. Szybki, sprawny i stosujący najnowsze technologie. Jednak w tym kontekście warto zastanowić się, na czym właściwie polega cały proces korzystania z tego rodzaju myjni, a także i co wchodzi skład jej wyposażenia.

Jakie wyposażenie myjni bezdotykowej decyduje o jej funkcjonalności?

myjnia bezdotykowa

W końcu nie zawsze ma się czas oraz chęci, żeby zdobyć się na mimo wszystko dość żmudną czynność umycia całego samochodu ręcznie, przy pomocy wiadra z wodą oraz gąbki. Myjnia samoobsługowa funkcjonuje na polskim rynku usług związanych z motoryzacją już dość długo. Patrząc historycznie wszystko zaczęło się od tak zwanych myjni ręcznych, które potem stopniowo zastąpiły myjnie szczotkowe.Teraz wreszcie mamy szansę korzystać z nowej generacji myjni bezdotykowych. Czerpią one z najnowszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu są zdecydowanym numerem jeden jeśli chodzi o wybór kierowców. Mycie bezdotykowe zwykle polega na wyborze kilku programów, które ustawiamy według własnego uznania. Ich pełne wykorzystanie gwarantuje dokładne i całkowite umycie pojazdu. Na pojedyncze programy, w zależności od systemu konkretnej myjni, składają się m.in.: mycie mikroproszkiem, spłukiwanie wodą, czy też nabłyszczanie. Zarówno polecane wyposażenie myjni jak i używane podczas mycia środki chemiczne są najwyższej jakości, która gwarantuje zarówno skuteczność jak i bezpieczeństwo każdego rodzaju pojazdu. Wszystko oczywiście bez konieczności własnoręcznego polerowania samochodu.

Ciekawą, nową technologią czyszczenia wykorzystywaną przez producentów myjni jest tak zwana aktywna piana zmiękczająca brud. Jest to zwykle jedna z możliwości mycia wstępnego, podczas której pianę nanosi się za pomocą specjalnej lancy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: