blaty kuchenne drewniane

Właściciel hotelu wprowadza zmiany dla gości

Mój hotel odwiedza wielu gości, którzy często do mnie wracają. Jak na Warszawski rynek mam dość dobre ceny i komfortowe pokoje. Ostatnio zdecydowałem, że wprowadzę zmiany w moim hotelu, to będą ona na pewno korzystne.

Potrzebuję drewniane blaty kuchenne

blaty kuchenne drewniane Mam na parterze jadalnię dla gości, która już wymaga remontu. Przydałoby się ją odświeżyć, ponieważ wygląda, jakby nic nie było zmieniane w niej od wielu długich lat. W kuchni chcę zamontować blaty kuchenne drewniane, które widziałem u mojego znajomego z Czech. Podobno wykonał je dla niego jakiś dobry stolarz, który pracuje za granicą. Usługi stolarskie są w cenie, dlatego poszukam kogoś z Warszawy. Jako znany przedsiębiorca uznałem, że uruchomię swoje znajomości i odezwę się do Marioli. Prawdopodobnie najlepsza w Warszawie pracownia rzeźbiarska należy właśnie do niej. Jestem przekonany, że wykona dla mnie blaty kuchenne drewniane jak ją poproszę oraz stoły drewniane na zamówienie. Obecnie w hotelowej jadalni są jakieś stare stoły metalowe, które nie są zbyt wygodne. Muszę podnieść komfort dla wszystkich moich gości. Namiary do Marioli dał mi mój znajomy prawnik, który kiedyś prowadził jej sprawę rozwodową. Poszukałem w internecie gdzie dokładnie znajduje się jej pracownia rzeźbiarka i tam pojechałem. Próbowałem się z nią wcześniej skontaktować, ale komórka była wyłączona. Na miejscy pracownia rzeźbiarska była otwarta i widziałem jak Mariola projektuje solidne blaty kuchenne drewniane z Warszawy i od razu do niej podszedłem. Powiedziałem, że dokładnie coś takiego mnie interesuje.

Mariola dość się zaskoczyła jak mnie zobaczyła i widać było, że jest zadowolona z naszego spotkania. Przy okazji złożonego zamówienia, które zgodziła się wykonać dużo rozmawialiśmy. Wiem, że nadal mieszka w Warszawie i kupiła własne mieszkanie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: