projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz dla matki z dzieckiem

Zapisałam swoje dziecko do bardzo dobrej szkoły podstawowej i nie żałuję. Wszyscy tam są bardzo wrażliwi, i od najmłodszych lat uczą maluchy, że wrażliwość na cudzą krzywdę jest niezwykle ważna. Ostatnio planowali zrobić zbiórkę. W naszej gminie Kielce jest samotna matka z dzieckiem i ledwo wiąże koniec z końcem.

Projektowanie wnętrz ze szczerego serca

projektowanie wnętrzNauczyciele wpadli na pomysł festynu, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wykończenia wnętrz domu tej pani. Podobno miała już grzyb na ścianach i wszystko wyglądało nieciekawie. Podłoga jej pękała, i wiadomo, że jest to nie najlepsze miejsce dla małego dziecka. Moja córka bardzo się przejęła tą zbiórką. Nawet sama zrobiła tanie projektowanie wnętrz w Kielcach pokoju tego malucha. I co najważniejsze. Ujęło mnie to, ze tego samego dnia weszła do swojego pokoju, zamknęła się tam na bardzo długo. Po czym wyszła, i miała całą załadowaną torbę. Powiedziała, że temu dziecku na pewno przydadzą się jej zabawki i kilka książeczek i puzzli. Stwierdziła, że będzie teraz u niego w pokoju weselej, jak mu je wręczy i pomoże poukładać. Dodatkowo bardzo zaangażowała się w festyn. Już w chwilę zdążyła się uzbierać całkiem duża suma. Jeszcze poza tym panowie z ekipy budowlanej, nie chcieli żadnych pieniędzy, bo byli z firmy ojca jednego z chłopców ze szkoły. Oprócz wykończenia i pomalowania i położenia podłóg, była jeszcze spora kwota na to, aby dokonać drobnych zakupów. Wzięliśmy dla tej kobiety pralkę i lodówkę, ponieważ ta jej to ledwo co już chłodziła.

Większość rzeczy zimą chłodzić musiała za oknem. Wiem, jak to absurdalnie brzmi, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na luksusy, i bieda jest wszechobecna. Bardzo dobrze, że szkoła mojej córki pomaga takim ludziom. Dzięki tej szkole i pracownikom, świat zmienia się na lepsze.


Opublikowano

w

przez

Tagi: