Praktyki w firmie budowlanej i tynk trawertyn

Jestem Magda. Mam dwadzieścia lat i mam wakacje. Sesja na studiach poszła mi bez żadnego problemu. Wszystko mama zaliczone i mogę sobie korzystać z pogody. Postanowiłam poszukać sobie jakiejś firmy, w której mogłabym odbyć praktyki lub bezpłatny staż dwumiesięczny.

Tynk trawertyn od najlepszego producenta

tynk trawertynWiem, ze w przyszłości będzie to się liczyło przy szukaniu pracy. Mieszkam w sporym mieście. Częstochowa daje możliwości znalezienia dobrego zatrudnienia. Jest wiele firm, które są wstanie zatrudnić studenta na praktyki lub staż. Liczą się oczywiście chęci. Ja jestem zmotywowana i chce poświęcić trochę moich wakacji na pracę. Udało mi się zahaczyć w firmie budowlanej. Do moich obowiązków będzie należało parzenie kawy i herbaty ale także pomoc specjalistce w zamówieniach. Pani Monika pracuje w firmie budowlanej od sześciu lat. Na początku pracowała w recepcji a od dwóch lat zamawia towar dla pracujących w firmie fachowców. Sprawdzony tynk trawertyn zamawia od najlepszych producentów. Zawsze musi sprawdzić cenę. Panele dekoracyjne 3D u jednego producenta mogą być tanie a u drugiego nawet dwa razy droższe. Tynki Luxmal są polecane przez specjalistów. Pani Monika wie już z jakimi producentami współpracować a których omijać szerokim łukiem. Wszystko co teraz wie zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Na stanowisku, na którym obecnie pracuje nikt jej nie nauczył na co zwracać uwagę. Metoda prób i błędów wszystkie go uczyła się sama. Ma wiele wspomnień.

Gdzie zamawiała panele Loft System zapominała o odpowiednim sprzęcie, którego trzeba użyć w trakcie montażu. Tynki dekoracyjne zamawiała w mniejszych ilościach niż fachowcy prosili. Teraz z tego się śmieje i miło to wspomina. Pani Monika dużo mnie nauczy. Pokazuje mi wszystko dokładnie i na spokojnie tłumaczy cały proces zamówienia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: