tablice led

Kolekcjonuje tablice led

Wiem, wiem, może moja pasja nie jest do końca normalna, ale skoro ludzie zbierają znaczki pocztowe, to dlaczego ja nie mogę kolekcjonować czegoś takiego, jak reklama led? Jednak od początku. Mam na imię Rafał i chciałbym się dzisiaj podzielić z wami moją pasją, a są nią jak już wspomniałem wcześniej wyświetlacze led, naprawdę przeróżne.

Tablice led otrzymałem od szefa

tablice ledJak to wszystko się zaczęło? Od roku około 2000 kiedy w naszym otoczeniu zaczęły pojawiać się pierwsze telebimy led, od początku czułem się nimi oczarowany, kolorowe, migające światełka zmieniające się w dowolny tekst, robiły na mnie niesamowite wrażenie, moim oczom ukazała się przyszłość! Miałem wtedy 15 lat, kiedy miałem 21 podjąłem pracę w sklepie z płytami winylowymi, którego wejście przyozdabiały wspaniałe panele led, z napisem „!tanie płyty winylowe!”. Uwielbiałem pracować w tym sklepie, miał naprawdę niepowtarzalny klimat. Niestety po niespełna czterech latach, sklep splajtował i właściciel musiał zakończyć działalność. Jednak na koniec otrzymałem od niego niesamowity prezent, którym była tablica led, dokładnie ta, która przez te cztery lata witała mnie za każdym razem kiedy wchodziłem do mojego ukochanego sklepu. No i właśnie od tego się zaczęło, to ta pierwsza czerwona reklama led, stała się początkiem mojej ogromnej kolekcji. O dziwo z czasem okazało się, że nie tylko mnie fascynują wyświetlacze led.

Znalazłem paru zwariowanych ludzi, takich jak, i tak wspólnie wynajęliśmy ogromny hangar, w którym gromadzimy naszą kolekcję, a mamy tego naprawdę sporo, panele led z całego świata, z różnych lat, jednak dla mnie ciągle najważniejsze są te tablice led, które otrzymałem od mojego szefa i one będą witały gości, którzy będą chcieli odwiedzić naszą kolekcję! Podoba wam się nasz pomysł?

Więcej w temacie LED można znaleźć na: http://www.ledtom.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: