wyroby gumowe

Jak wiozłem wyroby gumowe do odbiorcy

Co rusz inna firma pragnie ze mną współpracować. Jest to fascynujące, szczególnie, że nie jest zawsze tak kolorowo jak miałem ostatnio. Pewna firma poprosiła mnie abym dostarczył płyty z gumy na drugi koniec naszego miasta. Ciekawa sprawa, popsuły im się akurat dostawcze samochody i jeżeli miałbym czas to chętnie by mnie wynajęli.

Wyroby gumowe znalazły się w moim aucie

wyroby gumoweCo prawda ja już wyroby gumowe woziłem i to nie raz w swojej karierze, ale płyty z gumy to chyba nie. Spytałem się jakie mieszanki gumowe wchodzą w grę, jakbym się na tym znał, bo chciałem wyjść na specjalistę. Facet powiedział, że to ich tajemnica technologiczna, ale że robią między innymi chodnik elektroizolacyjny. A to już znałem, chodnik elektroizolacyjny jest bardzo przydatny w wielu sytuacjach, chroni przed prądem każdego kto po nim chodzi. Spytałem, się czy płyty z gumy też mają takie właściwości, a mężczyzna pokiwał głową i potwierdził, że tak. Jednak muszę brać pod uwagę, że nie zawsze wyroby gumowe takie właściwości posiadają. Wszystko właśnie zależy od jakości jaką mają mieszanki gumowe. Takie życie, chemia i fizyka się kłania. Ja to raczej mechaniką się interesowałem i od młodego do auta mnie ciągnęło. Ojciec był marynarzem śródlądowym, ale ja zawsze wolałem moje szosy. Oczywiście ostatecznie przyjąłem zlecenie na transport i wyroby gumowe znalazły się w moim aucie. Wiadomo, przeważały płyty z gumy, na które już czekał odbiorca. Jechałem bezpiecznie, zastanawiając się, gdzie mógłbym chodnik elektroizolacyjny zamontować w garażu i czy w ogóle byłby mi on potrzebny.

Cóż, w składziku miałem jakieś wyroby gumowe, ale do czego one służyły nie miałem pojęcia. Może ten gościu, będzie wiedział, przeanalizuje, sprawdzi mieszanki gumowe i mi powie. I sobie rozmyślałem, że aż przegapiłem znak.

Więcej można znaleźć na: http://www.gumagoleniow.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: