Jaki zabieg kosmetyczny wybrać? Może mikrodermoabrazja?

Na rynku jest obecnie dostępnych wiele różnego typu zabiegów (bez ingerencji chirurgicznych – tylko taka możliwość jest dostępna w usługach zakładów kosmetycznych i salonów piękności).

Mikrodermoabrazja to peeling

mikrodermoabrazjaRóżnią się także kosmetyki oraz specyfiki używanego do ich przeprowadzania, a także nowatorskie metody a jakich one bazują. Wciąż pojawiają się nowe możliwości (np. jeszcze do niedawna całkowicie niemożliwe usuwanie tatuażu, teraz jest to zabieg dostępny w wielu zakładach oraz salonach, między innymi w mieście Łódź znajdują się salony posiadające w swojej ofercie taki zabieg). Są też oczywiście zabiegi, które z powodzeniem mogą być wykonane praktycznie bez żadnych przeciwskazań – na przykład depilacja laserowa. Warto jednak pamiętać, że doświadczona i profesjonalna kosmetyczka powinna przede wszystkim dopasować rodzaj zabiegów oraz kosmetyków do naszych oczekiwań oraz ofertę swojego zakładu kosmetycznego dobrać także do potrzeb oraz rodzaju naszej skóry i wielu innych uwarunkowań. Powinna to być jak najbardziej indywidualna „diagnoza”, która sprawdzi się na naszej skórze oraz pozwoli zwalczyć niedoskonałości czy poprawić jakość skóry oraz wygląd naszego ciała, a co za tym idzie – nasze samopoczucie (w końcu o to w wizycie w takim zakładzie również chodzi!). Popularnymi zabiegami jest między innymi mikrodermabrazja, która jest jednym z rodzajów mechanicznego peelingu naszej skóry, stosowana jest głownie do twarzy oraz dekoltu. Często polecanym i osławionym już zabiegiem jest mezoterapia igłowa. Pozwala ona pozbyć się lub spłycić zmarszczki, a także poprawia wygląd oraz nawilżenie skóry.

W zabiegu mezoterapii wykorzystuje się wysokie stężenia składników aktywnych, do których zaliczyć można między innymi kwas hialuronowy czy kofeinę (oraz szereg innych składników).

Zabieg wykona firma Belaestetika z Łodzi, ulica Rumuńska 1


Opublikowano

w

przez

Tagi: