stojaki na ulotki

Trwałe stojaki na ulotki oczami pracownika

Nazywam się Adam i jestem sprzedawcą. Zatrudnia mnie sklep, w którym swego czasu odbywałem praktyki i właściciel sklepu już wtedy był ze mnie bardzo zadowolony. Zajmuję się głównie obsługą klienta.

Stojaki na ulotki w różnych rozmiarach

stojaki na ulotkiSprzedaję regały sklepowe, które posiadamy w wielu wariantach oraz regały magazynowe, które można dostosować do każdej powierzchni. Nasi klienci bardzo są zadowoleni z produktów, które im oferujemy i często do nas zaglądają. Od roku współpracujemy również z producentem, który zaopatruje nasz sklep w standy o różnych wymiarach oraz trwałe stojaki na ulotki. Jeden taki nawet stoi przy kasie z reklamą naszych produktów. Producent ten także sprzedaje nam stojaki reklamowe, które są wykonane bardzo solidnie i cieszą się uznaniem wśród klientów naszego sklepu. Dzisiaj przyszedł do nas młody chłopak, który otwiera sklep w naszym mieście i chciał kupić regały sklepowe, więc od razu pomogłem mu dokonać odpowiedniego wyboru Zainteresowały go również nasze stojaki na ulotki, dlatego dokładnie go poinformowałem o wszystkich dostępnych rodzajach i zachęciłem, by obejrzał stojaki reklamowe, które posiadamy cz też standy, które są doskonałą formą reklamy. Chłopak był zachwycony naszymi produktami i zakupiłem wszystko, co mu poleciłem. Jeżeli chodzi o regały sklepowe, to wybrałem dla niego odpowiednie do jego powierzchni sklepu. Będzie mógł je idealnie dopasować, ponieważ są regulowane. Wszystkie nasze regały sklepowe montuje się w bardzo prosty sposób i klienci wykonują to samodzielnie.

Kiedy szef zobaczył, że sprzedałem jeszcze standy temu chłopakowi oraz stojaki reklamowe i oczywiście mocno polecane stojaki na ulotki to był zachwycony.Powiedział, że jak tak będę pracował to bardzo szybko awansuję. Cieszę się, ponieważ wtedy będę zarabiał więcej.

Po więcej zapraszam na stronę http://www.wist-online.com/d6/Stojaki-na-ulotki-i-prospekty


Opublikowano

w

przez

Tagi: