oświetlenie hal

Oświetlenie hal pomysłem na biznes

Mój szwagier ma firmę produkcyjną i zaoferował mi współpracę. Moja obecna praca nie dawała mi satysfakcji, dlatego zgodziłem się na jego ofertę. Szwagier produkuje oświetlenie przemysłowe led i mam dla niego sprzedawać wszystkie jego produkty.

Odpowiednie oświetlenie hal w moim sklepie

oświetlenie halSzwagier produkuje oświetlenie dróg czy różnego rodzaju oświetlenie uliczne led a sprzedaż tych produktów jest bardzo dobra. Będę miał własny sklep, w którym będę oferował jego odpowiednie oświetlenie hal czy inne różnego rodzaju oświetlenie biur. Szwagier produkuję tak dużo towarów, że sklep musi być nieco większy, ażeby cały asortyment mógł się w nim pomieścić. Mam otrzymywać oświetlenie przemysłowe led po zaniżonych cenach, dzięki czemu będę mógł narzucić wyższą marżę. Pomysł na biznes jest doskonały, zwłaszcza, że da się na tym zarobić. Znalazłem idealny lokal w centrum miasta i od razu go wynająłem. Zakupiłem odpowiednie wyposażenie, ażeby oświetlenie przemysłowe led było doskonale prezentowane. Szwagier dużo mi pomagał przy zakładaniu firmy, dzięki czemu poszło mi bardzo sprawnie. Mam w ofercie doskonałe oświetlenie biur i na pewno wielu klientów się będzie do mnie zgłaszało. Oświetlenie uliczne led, które produkuje szwagier jest najwyższej jakości, dlatego wiem, że ze sprzedażą nie będzie żadnych problemów. Moja żona Ewelina na początku będzie mi pomagała w prowadzeniu sklepu. Będzie sporo pracy i musimy ze wszystkim dać radę. Kiedy już szwagier dostarczył mi oświetlenie przemysłowe led i pozostałe produkty, to z żoną całą noc układaliśmy towary na regałach.

Dzięki temu od poniedziałku z samego rana mogę ruszyć ze sprzedażą. Wiem, że oświetlenie przemysłowe led będzie się dobrze sprzedawało a ja zarobię duże pieniądze. Wieczorem spotykamy się ze szwagrem, żeby jeszcze omówić szczegóły.


Opublikowano

w

przez

Tagi: