prezent dla mamy

Osiemnaste urodziny siostry i prezent dla mamy

Moja młodsza siostra w przyszłym miesiącu skończy swoje osiemnaste urodziny. Sama już od dłuższego czasu nie może się doczekać myśląc, że dorosłość jest czymś naprawdę fajnym. Nawet nie wie w jakim jest błędzie, jednak wiem, że sama się o tym przekona. Od dłuższego czasu zastanawiałam się co mam jej podarować, aby była zadowolona i szczęśliwa.

Prezent dla mamy i siostry

prezent dla mamyWiem, że wszystko ma – zarówno kosmetyki i ciuchy. Zdecydowałam się na personalizowane prezenty, dzięki którym oddam charakter jej wielkiego święta budzącego w niej tak wielką i powszechną radość. Zakupiłam jej specjalny album, który przestawia krok po kroku jej życie aż do tych urodzin. Wydaje mi się, że fotoksiążka jest ciekawym pomysłem dzięki któremu będzie wracała ze wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Jej wszyscy znajomi zdecydowali się na odwiedziny w sklepie śmiesznie śmiesznym i zakup różnego rodzaju gadżetów. Moja przyjaciółka kupując urodzinową niespodziankę znalazła prezent na rocznicę dla chłopaka. Dzięki temu zaoszczędzi czas w przyszłym tygodniu na szukanie jakiegoś upominku. Zdecydowała się także na niebanalny prezent dla mamy, bowiem ma ona urodziny w tym samym c zasie co moja siostra. Kolega kupując prezent ślubny dla swojego brata postanowił także kupić mojej siostrze śmieszny osiemnastkowy dyplom. Sklep ten miał w dzień ogromne obłożenie, bowiem wiele osób kupowało oryginalny prezent dla dziewczyny a także gadżety urodzinowe. Ekspedientka była zadowolona z utargu i to było widać.

Już niedługo dzień taty dlatego też prezent na dzień ojca niejeden znalazł już swoje miejsce na wystawie. Po urodzinach mojej siostry pomyślę o tym, by zakupić coś dla mojego taty. Ucieszy się, że mimo urodzin siostry i wszelkich rzeczy z nimi związanych pamiętam o nim. Z czasem gdy robi się starszy jest bardziej sentymentalny.


Opublikowano

w

przez

Tagi: