Klient w sklepie z ekologicznymi oknami

Jakiś czas temu robiłem remont w moim domu w Piasecznie i zdecydowałem, że wymienię jeszcze drzwi zewnętrze. Przyda się również, żeby wymienić okna, ponieważ są już stare.

Okna do wszystkich pomieszczeń

oknaW domu obecnie mam zamontowane drewniane okna, ale chciałbym tym razem zamontować okna plastikowe i takich też poszukam. W Garwolinie jest świetny sklep, w którym oferują różnego rodzaju okna, dlatego jak będę wracał z delegacji to tam zajadę. Kupię od razu ekologiczne okna z otwocka do wszystkich pomieszczeń i będę mógł zakończyć remont w domu. Kiedy wracałem już do Piaseczna, to po drodze pojechałem do Garwolina do tego sklepu. W środku było wielu klientów, ale akurat była promocja na okna i ludzie kupowali je hurtowo. Nie dziwiło mnie to, ponieważ wiem, że ten sklep posiada bardzo dobre okna. Podszedłem do sprzedawcy i powiedziałem, że chcę kupić okna do domu. Mają to być okna w klasycznym rozmiarze, ale też będą mi potrzebne dwa okna balkonowe. Sprzedawcy podałem wszystkie niezbędne wymiary. Sprzedawca zaoferował mi okna plastikowe, które pochodzą od producenta z Warki, który jest znany z jakości swoich produktów. Zakupiłem więc niezbędne okna plastikowe oraz okna balkonowe. Nie miałem jak zabrać wszystkiego, dlatego uzgodniłem ze sprzedawcą, że okna dostarczy mi ich pracownik, który przy okazji na miejscu zamontuje mi te okna. Oferta doskonała jak dla mnie, ponieważ o nic nie muszę się martwić. Okna mają zostać dostarczone w ciągu dwóch dni, co mi bardzo odpowiadało, ponieważ dokończę remont i zdążę wymienić drzwi wejściowe do domu. W piątek z samego rana przyjechał pracownik, który przywiózł wszystkie okna i od razu zabrał się za ich montaż.

Praca szła mu bardzo sprawnie i bardzo szybko zamontował okna we wszystkich pomieszczeniach. Fachowa obsługa, a to bardzo lubię.


Opublikowano

w

przez

Tagi: