odczynniki chemiczne

Prowadzę sklep z odczynnikami chemicznymi

Jestem Paulina Bąk. Mam trzydzieści siedem lat. Mieszkam w Toruniu. Prowadzę sklep chemiczny. Na rynku działam od dziesięciu lat. Na początku gdy zakładałam moja działalność w okolicy nie miałam żadnej konkurencji.

Odczynniki chemiczne od specjalistów

odczynniki chemiczneHurtownia chemiczna od której kupowałam artykuły znajdowała się w Warszawie. Teraz czasy się zmieniły. Mam spora konkurencję. Mój sklep cieszy się jednak dużym zainteresowaniem i klienci chwalą moje towary. Zapewniam towary wysokiej jakości. Skuteczne odczynniki chemiczne, które sprowadzam są polecane przez specjalistów. Odczynniki zamawiam tylko od znanych i cenionych firm. Firmy te gwarantują, że odczynniki chemiczne są prawidłowo przygotowane. Każdy eksperyment czy badanie przy użyciu tych odczynników zawsze się uda. Nie ma możliwości, żeby coś poszło nie tak. Hurtownia odczynników chemicznych z którą współpracuję jest bardzo ceniona na rynku. Zawsze przed złożeniem zamówienia otrzymuje listę z odczynnikami. Odczynniki chemiczne dokładnie sprawdzam i wybieram te, które najbardziej mnie interesują. Poza odczynnikami do sklepu sprowadzam także inne materiały potrzebne do laboratorium takie jak szkła laboratoryjne czy sprzęt laboratoryjny. W swojej ofercie posiadam odczynniki specjalistyczne, które są wykorzystywane do badań. Wprowadziłam także miesiąc temu odczynniki, które można używać w życiu codziennym. Hurtownia odczynników chemicznych z którymi współpracuję zaproponowali mi ostatnio dobre ceny były one związane z naszą długoletnią współpracą. Jestem bardzo zadowolona, ze mój sklep tak dobrze funkcjonuje.

Moi rodzice obawiali się bo ta branża dziesięć lat temu nie była dobrze znana wszystkim. M,i jednak zawsze podobała się chemia. Byłam nawet na praktykach w laboratorium i stąd zaczerpnęłam pomysł na taką branżę.


Opublikowano

w

przez

Tagi: