Grzejniki na podczerwień pomysłem na biznes

Nazywam się Tomek i postanowiłem otworzyć własną działalność. W sumie zainspirował mnie do tego znajomy, którego jakiś czas temu odwiedziłem. W domu posiadał ogrzewanie na podczerwień, które było naprawdę korzystnym rozwiązaniem.

Grzejniki na podczerwień w niskiej cenie

grzejniki na podczerwieńUznałem, że otworzę sklep internetowy i będę sprzedawał grzejniki na podczerwień. Dzięki temu, będę mógł wprowadzić niskie ceny, ponieważ nie będę potrzebował lokalu. Z producentem umówię się w taki sposób, że mój sklep online będzie sprzedawał grzejniki na podczerwień w niskiej cenie – sklep online, ale wysyłka będzie realizowana bezpośrednio od niego. Pomysł idealny i co najważniejsze znalazłem producenta, któremu te warunki odpowiadały. Rozpoczęliśmy więc współpracę. Jako świeży biznesmen musiałem się sporo nauczyć, ale sklep internetowy jest prosty w obsłudze, więc dość szybko sobie poradziłem. Do sprzedaży również wprowadziłem grzejniki ceramiczne, ponieważ również nimi wiele osób się interesuje. Kiedy rozpocząłem działalność w sklepie internetowym to wpadło mi pierwsze zamówienie od razu! Jakiś klient zamówił panel grzewczy, który miał dość wysoką cenę. Ucieszyło mnie to, ponieważ mój sklep online otrzyma za to zamówienie bardzo wysoką prowizję. Start bardzo dobry. Od razu zadzwoniłem do znajomego, by mu powiedzieć, że dzięki temu, że ma ogrzewanie na podczerwień to w końcu zdecydowałem się na założenie własnej firmy. Pogratulował mi i życzył samych sukcesów. W pierwszym tygodniu działalności mój sklep online sprzedał grzejniki grzewcze na podczerwień w ilości dwudziestu sztuk.

Każdy panel na podczerwień został sprzedany również w dużej ilości. Także klasyczne grzejniki ceramiczne bardzo dobrze się sprzedały. To był dla mnie ogromny sukces. Wiedziałem, że sklep online jest idealnym pomysłem na biznes. Jestem szczęśliwy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: