kurs angielskiego

Czy brak kursu angielskiego utrudnia nam życie?

Brak umiejętności językowych może utrudnić życie każdemu z nas. Prosty przykład, który spotkał mnie ostatnio. Na ulicy zaczepił mnie obcokrajowiec, który chciał sobie kupić bilet. Nie bardzo jednak wiedział gdzie i jak, a ja nie umiałam mu pomóc.

Kurs angielskiego to dobre rozwiązanie

kurs angielskiegoMimo tego, że zrozumiałam o co mu chodzi, nie potrafiłam składnie odpowiedzieć. Zaprowadziłam go na miejsce, a mimo tego było mi wstyd. Podobnie na angielskim na studiach. Wstydzę się na głos czytać, wypowiadać. Mam świadomość tego, że inni potrafią więcej, wiedzą więcej. Tak samo było przy szukaniu pracy. Wiele ofert było skierowanych do osób, które umieją angielski. Ja nie mogłam się taką umiejętnością poszczycić, więc wiele fajnych ofert mnie ominęło. Podobnie było na praktykach, gdy nie umiałam oprowadzić obcokrajowców po miejscu, w którym pracowałam. Także umiejętności językowe, a raczej ich brak, mogą nam naprawdę utrudnić życie. I psychicznie, jak i finansowo gdy nie dostaniemy dobrej posady. Dla siebie widzę tylko jedno rozwiązanie – profesjonalny kurs angielskiego bydgoszcz. A potem może jakiś kurs hiszpańskiego, czy też francuskiego. Na pewno nie chce mieć takich braków jak mam teraz, ponieważ to przysparza mi naprawdę wielu trudności. Jednak na kurs języka angielskiego również boję się i wstydzę pójść. Wiem, że tam osoby mają podobne umiejętności, a mimo to nadal mam jaką barierę. Także nauka angielskiego i brak umiejętności w tym zakresie, mogę być niezwykle kłopotliwe. Są uciążliwe dla osób w każdym wieku. Myślę też, że dużo bardziej kłopotliwe są w takim dużym mieście jak Bydgoszcz, niż w jakimś mniejszym miasteczku, czy też na wsi.

Dlatego powinniśmy uczyć się języków, by uniknąć takich sytuacji w naszym życiu. Język przyda nam się zawsze i wszędzie, a w szczególności już język angielski.


Opublikowano

w

przez

Tagi: