buty robocze

Buty robocze pomysłem na biznes

Mój szwagier zna wielu producentów odzieży roboczej i dość często się tym chwali. Uznałem w końcu, że można to wykorzystać i zainwestować we własny biznes. Szwagrowi pomysł się dość spodobał i od razu skontaktował się z kilkoma producentami.

Buty robocze marki Cofra i Urgent

buty roboczeBędziemy sprzedawać buty robocze urgent od jednego producenta oraz buty robocze cofra od innego. Ponadto mamy otrzymać koszule flanelowe robocze oraz spodnie i bluzy. Szwagier jest w stałym kontakcie ze wszystkimi producentami i będzie zaopatrywał nasze przedsiębiorstwo w odzież oraz obuwie robocze. Wprowadzona do sprzedaży zostanie również odzież przeciwdeszczowa robocza, ponieważ jest na nią ogromne zapotrzebowanie. Mój szwagier wszelkie warunki współpracy z producentami ustalał indywidualnie i udało nam się uzyskać naprawdę doskonałe warunki. Zarobimy na sprzedaży spore pieniądze, dzięki czemu będziemy mogli podjąć dalsze inwestycje. Buty robocze urgent są dobrze wykonane i solidne, dlatego wiem, że ich sprzedaż będzie na pewno na wysokim poziomie. Zresztą tak samo jak cofra produkująca buty robocze. Jestem dość zadowolony, że otwieramy własną działalność, ponieważ na pewno osiągniemy sukces. Szwagier już przywiózł koszule flanelowe robocze i są one wykonane z naprawdę dobrych materiałów. Odzież przeciwdeszczowa robocza jest bardzo dobrej jakości i wiem, że również ona będzie się świetnie sprzedawała. Znaleźliśmy świetny lokal w centrum miasta w bardzo atrakcyjnej cenie i go wynajęliśmy.

Moja żona bardzo się ucieszyła, że będziemy sprzedawali koszule flanelowe robocze i pozostałe produkty, ponieważ wie, że na pewno będziemy z tego osiągali bardzo wysokie dochody. Małżonka bardzo mnie wspiera i dużo pomaga. Żona szwagra będzie u nas prowadziła księgowość i zajmie się zatrudnieniem pracowników.


Opublikowano

w

przez

Tagi: