regały sklepowe metalowe

Pracuję na linii i wytwarzam regały sklepowe metalowe

Jestem Karol. Pracuję w firmie, która produkuje regały. Nasza firma znajduję się w centym miejscowości Poznań. Do pracy muszę dojechać samochodem. Zawsze zabieram po drodze mojego kolegę, z którym trzymam się od początku.

Regały sklepowe metalowe to nowość

regały sklepowe metalowePracujemy razem na linii produkcyjnej. Nasza firma produkuje regały magazynowe. Nasze regały magazynowe są najlepsze jakości. Klienci bardzo je chwalą. Regały magazynowe spełniają wszelkie wymagania. Są testowane pod każdym kątem aby były dla klientów bezpieczne. Regały do magazynu są poddawane testom i kontrolom. Na magazynach trzyma się różny sprzęt i regały magazynowe muszą być bardzo wytrzymałe. Firma produkuje także regały sklepowe. My z kolegą przy nich pracujemy. Regały sklepowe wykonane z metalu w poznaniu są nowością w naszej produkcji. Proces zaczęliśmy ponad dwa miesiące temu. Regały sklepowe metalowe cieszą się dobrą opinią. Wykonujemy je z najlepszych materiałów. Po wytworzeniu są oglądane i zatwierdzane do wysyłki przez dział jakości. Każdy element jest sprawdzany w ten sposób. Firma musi mieć pewność, że wszystkie części zostały prawidłowo wykonane. Nasza firma zapewnia najlepsze wyposażenie magazynów. Do każdego regału dodajemy dokładną instrukcję a także śruby, które są niezbędne do zamocowania. Bardzo lubię moją pracę. Firma nam dobrze płaci. Możemy się tu rozwijać. Kierownik często zapisuje nas na jakieś kursy. Dzisiaj byłem na szkoleniu na jak przygotowuje się regały magazynowe. Jak nauczę się tej techniki będę mógł dorabiać gdyby firma miała dużo zleceń na te regały. Czasem w trakcie wakacji czy choroby kolegów będę mógł sobie dorabiać.

To dla mnie ważne. Mam dwójkę dzieci na utrzymaniu i chcę im zapewnić wszystko co najlepsze. Jestem zdania, że wszystkiego można się nauczyć jeśli człowiek jest chętny.


Opublikowano

w

przez

Tagi: