płyty tarasowe na podkładkach

Zlecenie od inwestora na solidne płyty tarasowe na podkładkach

W firmie jestem zatrudniony jako monter. Zawsze jak coś jest do wykonania, to jestem wysyłany do klienta. Montuję płyty tarasowe na podkładkach różnego rodzaju oraz wszelkie profile okapowe na balkon.

Płyty tarasowe na podkładach na budowie

płyty tarasowe na podkładkachJestem dobrym pracownikiem i zawsze wykonuję każdy montaż bardzo precyzyjnie i w terminie. Pracuję w tym zawodzie od bardzo dawna i potrafię naprawdę bardzo dużo. Zawsze na montaż zabieram się z naszym dostawcą, który dostarcza niezbędne mi produkty. Kiedyś miałem zamontować u jednego klienta profile balkonowe i dostawca też mnie zabrał. Bardzo fajnie nam się razem pracowało. Marian zawsze czeka za mną, jeżeli nie ma innych obowiązków. Czasami mi nawet pomaga jak trzeba przenieść okapniki balkonowe. To dobry facet. Kiedyś też pracował jako monter, ale firma potrzebowała kierowcy i zgłosił się na ochotnika. Nie wiem czy lepiej teraz zarabia, ale najważniejsze, że jest zadowolony. Szef już mi wspominał, że szykuje się sporo pracy na kolejny tydzień. Będę montował solidne płyty tarasowe na podkładkach w centrum miasta, gdzie jest budowa oraz profile okapowe na balkon w budynku niedaleko. Może uda mi się wszystko załatwić jednego dnia. Mam nadzieję, że Marian w tym czasie będzie wolny i pojedzie ze mną. Zabierzemy od razu płyty tarasowe na podkładkach i nie będę musiał załatwiać innego kierowcy. W samochodzie na pewno będzie miejsce, więc od razu załadujemy profile okapowe na balkon i wszystko będzie można załatwić za jedną trasą. Lubię sobie organizować pracę tak, aby wszystko działało perfekcyjnie. Szef mnie za to dość docenia i niedawno nawet dostałem podwyżkę.

Teraz zarabiam sporo i bardzo mnie to cieszy. Zadzwoniłem od razu do Mariana i zapytałem jak wygląda jego przyszły tydzień. Na szczęście ma wolne i będzie mógł ze mną jechać


Opublikowano

w

przez

Tagi: