drzwi porta

Drzwi wejściowe porta – nowy zakup

Ostatnio dosyć często jeżdżę na szkolenie. Tak naprawdę wcale mi to nie przeszkadza bo jednak na szkoleniach jednak leci czas szybciej niż w pracy. A ja za bardzo nie przepadam za charakterem mojej pracy. Ze względu na to, że siedziba firmy znajduje się na Śląsku to tam właśnie jeżdżę na szkolenia najczęściej.

Drzwi wejściowe porta to gwarancja elegancji

drzwi portaGdy tam jeżdżę staram się zawsze zrobić zakupy. Tak naprawdę jest to dla mnie okazja by pochodzić po galeriach handlowych, których nie ma w moim mieście. Ostatnio właśnie widziałam, że otworzyła się hurtownia drzwi a ja jestem świeżo po remoncie mieszkania. W środku bardzo spodobały mi się drzwi wejściowe, od razu wyobraziłam sobie jakby wyglądały w moim mieszkaniu. Tak naprawdę takich drzwi mi brakowało. Podobały mi się bardzo ładne drzwi porta Śląsk, które były ciemne, w sumie to były w takim ciemnym odcieniu orzecha. Drzwi dre także przypadły mi do gustu. Drzwi kosztowały tyle, że mogłabym od razu je kupić i zabrać do domu. Tylko jest jeden problem. Mianowicie nie zmieszczą mi się do samochodu. Sprzedawca powiedział mi jednak, że nie ma problemu bo jest taka możliwość by drzwi zostały wysłane do mnie kurierem. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Tylko nie wiem kto zrobi mi montaż drzwi, bo co z tego że je kupię jak nie będzie komu ich zamontować. Mąż jest teraz na dwutygodniowym szkoleniu. Jednak przecież brat będzie mógł na pewno do mnie wpaść i zamontować mi drzwi. Nie zastanawiałam się już dłużej tylko zamówiłam drzwi, które najbardziej przypadły mi do gustu. Wyglądały bardzo dobrze i miałam nadzieję, że będą długo służyć. Takie nowe drzwi są jednak kropką nad i jeśli chodzi o remont.

Teraz będę wiedziała, że naprawdę całe mieszkanie zostało odświeżone i że wygląda dobrze. Zawsze podziwiałam drzwi sąsiadów a teraz może będzie odwrotnie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: