księgowość

Interaktywne biuro rachunkowe i księgowość

Od zawsze mam szalone pomysły. Jeden z nich postanowiłam wdrożyć zaraz po ukończeniu studiów. Wraz z koleżanką z Bydgoszczy zdecydowałyśmy się na własny biznes. Założyłyśmy interaktywne biuro rachunkowe dla klientów nie tylko z Bydgoszczy, ale całego województwa.

Czy księgowość to strzał w dziesiątkę?

księgowośćObie doskonale potrafimy prowadzić księgowość, wiem wiedziałam od razu, że sobie damy radę. Nasze interaktywne biuro rachunkowe działa bardzo profesjonalnie i online co jest cenione przez wielu klientów. We dwie rozliczamy podatki, prowadzimy pełną księgowość oraz listy pracowników. Współpracujemy z wieloma Bydgoskimi klientami, którzy cenią sobie nasze usługi. Nasze interaktywne biuro podatkowe jest tanie, dzięki czemu klienci często sięgają po nasze usługi. Na stałe współpracujemy z kilkoma Bydgoskimi firmami, dla których prowadzimy pełną księgowość. Nie są to duże firmy i dość łatwo prowadzi się dla nich księgowość, która nie wymaga kompleksowej wiedzy jak w przypadku spółek. Nasze biuro rachunkowe jest nowoczesne, ponieważ posiadamy doskonałą technologię. Dobra księgowość Bydgoszcz prowadzona jest w dedykowanych aplikacjach, co naszym klientom zdecydowanie ułatwia współpracę z nami. Nam system, który został stworzony przez informatyka pozwala aby klient na bieżąco śledził jak prowadzona jest jego księgowość a nasze biuro rachunkowe zawsze jest dostępne bez względu na porę dnia. Każdy klient posiada swój login oraz hasło, aby mógł zalogować się do naszego systemu. Nasze biuro rachunkowe dba o bezpieczeństwo klientów i mamy odpowiednie zabezpieczenia.

Każdy klient ma wgląd do tego jak prowadzona jest jego księgowość i nie może zobaczyć danych żadnego innego klienta. Koleżanka od razu powiedziała, że to jest genialny pomysł i nam się uda. No i miała rację. Wszystko jest super!


Opublikowano

w

przez

Tagi: