naprawa komputerów

Naprawa komputerów i ich serwis

Zacznę od tego, że od kiedy pamiętam interesuję się komputerami. Co prawda nie ukończyłem studiów informatycznych, jednakże nie jestem również samoukiem, ponieważ ukończyłem wiele różnych kursów zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki którym wiem niemalże wszystko, co dotyczy komputerów.

Naprawa komputerów dla klientów

naprawa komputerów Na te wszystkie kursy chodziłem wraz z moim bratem bliźniakiem, który podobnie jak ja fascynuje się komputerami i wszelkiego rodzaju urządzeniami nowoczesnymi technologiami. Takie kursy, zwłaszcza zagraniczne są bardzo kosztowne, jednakże pochodzimy z dość zamożnej rodziny, także z pieniędzmi nie było nigdy żadnych, nawet najmniejszych problemów. Po tych wszystkich kursach wraz z tym moim bratem postanowiliśmy założyć nasz własny serwis komputerów. Ten nasz serwis jest dość nietypowy, ponieważ jest to serwis mobilny, nie mamy żadnego budynku, w którym działamy, a jedynie dojeżdżamy do klientów i tam dokonujemy potrzebnych napraw, czy instalacji. Czasami zdarza się oczywiście przypadek, kiedy potrzebna jest gruntowna naprawa komputera klienta, która niemożliwa jest do dokonania w godzinę, czy dwie, a mianowicie potrzeba na to wiele czasu, W takich wypadkach dane urządzenie bierzemy do siebie do domu i tam dokonujemy koniecznej naprawy. Co prawda na początku nasza firma praktycznie się nie rozwijała, ponieważ ludzie nie mogli się przekonać do serwisu mobilnego, jednakże od jakiegoś czasu ludzie, wzorem zachodu właśnie do tego typu usług się przekonali. Z komputerami można powiedzieć, że potrafimy zrobić cuda, wiele razy mieliśmy zlecenia od klientów, którzy swoje urządzenia próbowali naprawiać w różnych serwisach.

One oczywiście brały pieniądze, a później twierdziły, że usterka jest na tyle poważna, że nie da się naprawić. Nam jeszcze się nie zdarzyła usterka, z którą byśmy sobie nie poradzili.

Więcej o naprawie na stronie http://www.dapanet.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: