Zmieniam swój wygląd – kosmetologia

Jestem kobietą po czterdziestce, i czuję, że moja młodość już nieodwracalnie przeminęła. Moje koleżanki mówiły mi, że nie mam się czym przejmować, że wcale jeszcze aż tak źle nie wyglądam, no ale nie mogłam się z tym pogodzić i tak. Pomyślałam o jakichś inwazyjnych zabiegach, żeby w jakiś sposób zatrzymać ten nieszczęsny czas, który ucieka strasznie szybko.

Kosmetologia pomogła mi poprawić wygląd

kosmetologiaByłam pewna, że Toruń ma jakiś salon kosmetyczny, który zajmuje się poważniejszymi zabiegami. Bardzo chciałam wypróbować botox, bo zależało mi na natychmiastowym polepszeniu wyglądu. a nie na jakiś delikatnym poprawianiu twarzy przez stosowanie kremów. Chciałam zadziałać jak rakieta i momentalnie zmienić moją twarz. Proponowano mi też kwas hialuronowy, który podobno jest mniej inwazyjny, ale ja właśnie chciałam tę inwazję! Coś co mnie zmiecie z krzesła, i sprawi, że nie będę już jak moja własna matka. I tak właśnie zrobiłam, i dzięki temu czuję się znacznie lepiej. Znów stałam się atrakcyjna. Polecana kosmetologia w Toruniu, uratowała mój wygląd w pewien sposób. Jak już zaczęłam działać tak od wewnątrz, to zauważyłam, że jest to trochę uzależniające. Coraz częściej myślałam, że i powiększanie ust będzie dobrym wyborem. Chciałam już całościowo wyglądać dobrze. Długo się nie zastanawiałam nad tym i poszłam sobie te usta powiększyć. Na początek nie dużo, bo 1 ml na obie wargi, by po prostu je podkreślić. Efekty widać było od razu. Poszłam do koleżanek i pokazałam im swoją nową odsłonę. Nie mogły uwierzyć, że to ja, bo odmłodniałam o kilkanaście lat.

Teraz same chcą dostać namiary do mojej kosmetyczki, bo mówią, że potrafi zdziałać cuda. Teraz znów czuję się jak dwudziestolatka, i odzyskałam chęć życia, bo mam nową młodość, i to jest wspaniałe. Nawet nie wiecie ile taka zmiana w twarzy może dać radości.


Opublikowano

w

przez

Tagi: