fotobudka

Katowice i fotobudka z rekwizytami

Jest to przepiękne miasto ze wspaniałą, ciekawą historią i architekturą, która zapiera dech w piersiach. Katowice słyną z wielkich, ciekawych budynków, kościołów i co roku odwiedza go mnóstwo turystów.

Fotobudka i pamiątkowe zdjęcia

fotobudkaNiezwykle jest też to, że co roku odbywa się tam festiwal, z resztą nie jeden, na który wybiera się bardzo dużo ludzi. W mieście jest mnóstwo atrakcji. Można zjeść niedrogi, pyszny obiad, wskoczyć na deser i kawę, a także zjeść wykwintną kolację w przytulnej knajpce. Są także muzea i galerie sztuki. Można się zatrzymać w pensjonacie bądź w hotelu, a dla studentów istnieją także specjalne tańsze miejsca. Można wynająć samochód, żeby pozwiedzać Katowice albo najlepiej pieszo, żeby dokładnie obejrzeć jak wygląda. Na ulicach często stoi fotobudka z rekwizytami katowice, w której możemy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Jeśli zamierzamy zrobić sobie sesję ślubną w Katowicach fajną opcją jest fotobudka na wesele i możemy sobie w sukni ślubnej i garniturze zrobić również zdjęcia. Polecam wszystkim to miasto. Jest bardzo ciekawe. Całe południe Polski warto zwiedzić, pojechać sobie w góry, wynająć chatkę góralską, w której przy kominku wypijemy kompot. Porozmawiać z góralami i poznać ich kulturę, zjeść nieznane do tej pory potrawy. Możemy także powspinać się na szczyty, zrobić przepiękne zdjęcia. W górach jest mnóstwo atrakcji.

Nie zapomnijmy też wypić czystej źródlanej wody, a także przywieźć jakiejś pamiątki. Co prawda ceny nawet najdrobniejszych przedmiotów nie zachwycają i są bardzo drogie, ale warto chociaż coś przywieźć.


Opublikowano

w

przez

Tagi: