malowanie proszkowe

Dodatkowa usługa – malowanie proszkowe

Od kilku lat pracuję jako przedstawiciel handlowy. Firma, w której pracuję zajmuję się sprzedażą oraz dystrybucją soków owocowych oraz napojów. Jako, że moim podległym terenem jest Śląsk bardzo często bywam w Gliwicach.

Malowanie proszkowe bo naprawie blacharki

malowanie proszkoweJest mi to nawet na rękę ponieważ Gliwice to rodzinne miasto mojej żony. Jako przedstawiciel handlowy bardzo dużo czasu spędzam w samochodzie. I jak to czasami bywa, nie zawsze jestem w stanie uniknąć kolizji czy małego wypadku. I tak też się stało miesiąc temu. Jechałem spokojnie przez skrzyżowanie, miałem zielone światło, ale niestety starszy pan nie zauważył, że dla niego jest czerwone i uderzył w bok mojego samochodu. W taki oto sposób na kilka dni pozbyłem się służbowego środka transportu. Kiedy oddawałem samochód służbowy do zakładu blacharsko-lakierniczego zostałem poinformowany jakie zabiegi będą wykonywać. Zostałem poinformowany, że będą musieli „wyklepać” drzwi, a później zastosują malowanie proszkowe wykonane na śląsku. Wcześniej jednak mieli wykonać piaskowanie. Zgodziłem się na wszystko, w końcu nie musiałem pokrywać żadnych kosztów z tym związanych. Podpisałem zlecenie wystawione przez nich i wróciłem do domu. Po kilku dniach otrzymałem informację, że samochód jest gotowy do odebrania. Kiedy podjechałem pod serwis samochód wyglądał jak nowy. Zwróciłem również uwagę na felgi.

Okazało się, że w gratisie wykonali usługę taką jak renowacja felg. Nie ukrywam, że byłem bardzo zadowolony. Teraz mój samochód służbowy będzie wyglądał najlepiej spośród wszystkich naszych samochodów. Koledzy na pewno będą mi zazdrościć.


Opublikowano

w

przez

Tagi: