klimatyzacja

Szkolenie i popsuta klimatyzacja

Ostatnio dość często jeżdżę na szkolenia z pracy. Na ogół miastem do którego jeżdżę jest warszawa ze względu na to, że właśnie tam mieści się centrala firmy. W sumie nie tylko centrala firmy, ale też wiele oddziałów bardzo sprawnie działających, w których można nauczyć się dużo więcej niż na szkoleniu teoretycznym.

Klimatyzacja przestała działać

klimatyzacjaJa właśnie najbardziej lubię takie szkolenia praktyczne. Człowiek jednak najwięcej uczy się przez doświadczenie. Na ostatnie szkolenie musiałam pojechać pociągiem. Co prawda na kolei dużo się zmieniło i pociągi są bardziej nowoczesne i wygodne niż wcześniej jednak to i tak nie to samo co podróż samochodem. Człowiek przede wszystkim nie jest uzależniony od rozkładu jazdy pociągu. Po prostu po szkolenie mogłam zawsze wsiąść do samochodu i jechać od razu do domu. A jadąc pociągiem musiałam najpierw dojechać na dworzec i jeszcze czekać na swój pociąg. Byłam do tego zmuszona gdyż wydajna klimatyzacja Warszawa w samochodzie przestała funkcjonować. Taki serwis klimatyzacji jest kolo mojego domu więc podrzuciłam samochód od razu po pracy. Miałam nadzieję, że szybko uda się naprawić klimatyzację i na szkolenie będę mogła jechać autem. Jednak okazało się, że trzeba zrobić montaż klimatyzacji gdyż starej nie da się naprawić.

No trudno, koszty będą tej naprawy co prawda wyższe jednak ja nie wyobrażam sobie jeździć samochodem bez klimatyzacji. Jestem osoba, która lubi chłód. Gdy jest mi za ciepło po prostu zaczynam się źle czuć. Jedne szkolenie z takim dojazdem pociągiem jakoś przeżyje, ale nie więcej.


Opublikowano

w

przez

Tagi: