podnośniki koszowe

Problemy przy kampanii reklamowej i podnośniki koszowe

Nigdy nie spodziewałam się, że kiedykolwiek będę mieszkać nad morzem. Jednak życie nieoczekiwanie rzuciło mnie właśnie do Gdańska. Chociaż poniekąd decyzję o przeprowadzce podjęłam dzięki ofercie pracy.

Podnośniki koszowe i reklamy na billboardach

podnośniki koszowe Od kilku lat zawodowo pracowałam w branży reklamowej. Uwielbiałam swoją pracę, ale oferta jaką dostałam przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Oczywiście musiałam przemyśleć wszystkie za i przeciw. Jednak stwierdziłam, że jak nie spróbuję to mogę później bardzo żałować decyzji odmownej. W dalszym ciągu pracuję w branży reklamowej. Czyli dalej robię to co lubię robić i w czym czuję się najlepiej. W ostatnim czasie przygotowywałam kampanię reklamową dla jednego z największych centrów handlowych w Trójmieście. Jako, że nasza firma specjalizuje się również w tym, że wszystkie reklamy znajdujące się na bilbordach montujemy sami musimy mieć na stanie podnośniki koszowe. I tutaj powstał ogromny problem. Okazało się, że cztery podnośniki koszowe jakie posiadamy akurat były konserwowane. Musiały przejść odpowiednie badania techniczne i zostaliśmy bez podnośników koszowych. Nie mogłam pozwolić na to żeby rozpoczęcie kampanii reklamowej rozpoczęło się chociaż jeden dzień później. Dlatego też musiałam bardzo pilnie załatwić podnośniki koszowe z firmy, która specjalizuje się w ich wypożyczaniu. Niestety w kilku firmach natrafiłam na bardzo duże problemy. Nie chcieli wypożyczyć nam podnośników koszowych bez osoby sterującej nimi. Nie dało się nawet ich przekonać tym, że nasi pracownicy mają zrobione kursy na takie podnośniki i nie ma problemu z ich obsługą. Jednak te kilka firm było nieugiętych.

Na całe szczęście w ostatniej prawie chwili udało mi się znaleźć firmę, która nie robiła takich problemów i jeszcze cena była całkiem dobra. Dzięki temu zdążyliśmy z rozpoczęciem kampanii reklamowej.

Więcej o podnośnikach heliodor.gdynia.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: