baofeng

sprzedawca w sklepie wędkarskim i baofeng

Jakiś czas temu zatrudniłem się w sklepie wędkarskim. Jestem studentem zaocznym i chciałem sobie dorobić. Pracuję w sklepie od poniedziałku do piątku i weekendy mam wolne. Wtedy też mam zajęcia, więc taka forma zatrudnienia idealnie mi odpowiada.

Baofeng i sprowadzenie sprzętu

baofengOstatnio do sklepu, w którym pracuję przyszedł klient, który chciał kupić u nas silnik elektryczny do łodzi, ale nie mieliśmy takiego na stanie. Zapytałem szefa co zrobić a on poszedł do klienta. Zapytał dokładnie jaki ma być ten silnik elektryczny do łodzi i zadeklarował, że na piątek dla niego sprowadzi to urządzenie. Właściciel sklepu dna o każdego klienta i współpracuję z wieloma dostawcami, u których zamawia sprzęt. Ostatnio jakiś klient chciał kupić przenośne urządzenie krótkofalarskie baofeng i właściciel na drugi dzień już sprowadził dla tego klienta to urządzenie. Nasz sklep odwiedzają różni klienci, który lubią u nas robić zakupy. Mamy w ofercie najlepsze wędki z gwarancją oraz szereg bardzo dobrych akcesoriów. Ostatnio została u nas do sprzedaży wprowadzona echosonda wędkarska od nowego producenta. Okazało się to trafną decyzją, ponieważ sprzedaż była na wysokim poziomie co wzmocniło obroty sklepu. Jak nie ma w sklepie klientów, to układam sprzęt, uzupełniam braki i robię porządki. Ja osobiście ryb nie łowię i nie wiem po co komu echosonda wędkarska, ale wędkarze bardzo cenią sobie to urządzenie. Kto wie, może jak będę pracował w tym sklepie dłużej to zainteresuję się wędkowaniem? W piątek z samego rana do sklepu przyjechała dostawa.

Dotarł silnik elektryczny do łodzi, który szef sprowadził dla klienta. Zaraz po dziesiątej jak otworzyłem sklep pojawił się ten klient i jak zauważył, że jego zamówienie jest w sklepie to bardzo się uciszył. W weekend może jechać na ryby.

Więcej na stronie www.wielkiszczupak.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: