sprzątanie biur

Przetarg na polecane sprzątanie biur

Nazywam się Kazimierz i jestem właścicielem kilku okazałych biurowców w warszawie Są to bardzo wysokie budynki, w których urzęduje dość dużo rożnych firm. Ostatnio zdecydowałem, że zorganizuję przetarg, dzięki któremu pojawi się firma sprzątająca, którą zatrudnię do pracy w tych biurowcach.

Sprzątanie biur i wieloletnia współpraca

sprzątanie biur Wrzuciłem ogłoszenie do sieci oraz rozesłałem informacje o przetargu. Każda firma sprzątająca w Warszawie dostała tę informację. Zaznaczyłem, że będzie wymagane sprzątanie firm we wszystkich biurowcach, mycie okien na każdym piętrze oraz kwartalne pranie wykładzin ze wszystkich pomieszczeń. Uznałem, że przetarg wyłoni najlepszą firmę, której zlecę polecane sprzątanie biur warszawa na długie lata. Przetarg organizowałem w przyszłym miesiącu ale już zgłosiła się nie jedna firma sprzątająca. Wpływały oferty nawet spoza Warszawy. Najlepsza firma sprzątająca musi mieć zatrudnionych pracowników, którzy wykonają kompleksowe mycie okien. Musi być także zespół, który wykona pranie wykładzin a także grupa pań sprzątających, które będą odpowiadały za sprzątanie biur. W moich biurowcach standardowe sprzątanie biur powinno odbywać się minimum co drugi dzień. Dlatego sprzątanie biur musi otrzymać firma, która jest w stanie dotrzymać terminów. Kiedy zapoznałem się ze wszystkimi ofertami, które do mnie wpłynęły wybrałem kilka firm z Warszawy, które wziąłem pod uwagę. Jedna firma sprzątająca ma bardzo bogate doświadczenie i wiem, że sprzątanie firm nie będzie stanowiło dla nich żadnego problemu.

Tak samo jeżeli chodzi o mycie okien czy kwartalne pranie wykładzin. Po dłuższym namyśle i dogłębnej analizie dokonałem wyboru. Wygrała firma sprzątająca, którą zatrudniłem od zaraz. Jestem przekonany, że doskonale sobie poradzą i nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: