projektowanie wnętrza

Aranżowanie wnętrz po roku przerwy

Mam na imię Wioleta. Mam czterdzieści dziewięć lat. Mam duże doświadczenie w zawodzie. Ostatnio miałam rok przerwy bo miałam małe problemy zdrowotne z kręgosłupem. Już czuję się dobrze i chciałabym wrócić do pracy.

Nowe wdrożenie się w aranżowanie wnętrz

projektowanie wnętrza

W firmie, której pracowałam zatrudnili młodszą dziewczynę na moje miejsce i na razie nikogo więcej nie potrzebuje. Muszę poszukać jakiejś innej firmy. Mój zawód to architekt wnętrz. Dwadzieścia lat pracowałam w zawodzie w miejscowości Szczecin. Mam dobrą renomę. Klienci zawsze byli zadowoleni z moich usług. Przez moje problemy zdrowotne nie mogłam podejmować żadnych zleceń. Na początku telefon bardzo często do mnie dzwonił. Dostawałam wiele propozycji. Aranżacja wnętrz to było moje ulubione zajęcie i bardzo wiele osób chciało ze mną współpracować. Musiałam jednak sporo odmawiać i mój telefon dzwonił coraz rzadziej. Muszę odnowić moje kontakty i pokazać, że jestem chętna na współpracę. Projektowanie wnętrz to moja pasja i na pewno z tego nie zrezygnuje. Nie wyobrażam sobie, żeby wykonywać jakiś inny zawód. Pomimo mojej niedyspozycji cały czas czytałam różne magazyny branżowe i oglądałam różne programy o projektowaniu./ projektowanie wnętrz to moje życie. Chciałam być na bieżąco z wszelkimi nowościami. Nie chciałam wypaść z obiegu. Odezwałam się do kilku osób i przygotowałam swoje dokumenty. Chcę być gotowa na rozmowę kwalifikacyjną. Na moje szczęście moja dobra opinia jeszcze nie została zapomniana i dostałam propozycje rozmowy o pracę. Firma dostała akurat duże zlecenie na przeprowadzenie aranżacji.

Aranżacja wnętrz ma być przygotowana do hotelu nad morzem. Oczywiście zaprezentowałam się jak najlepiej tylko mogłam. Powiedziałam, że jestem dyspozycyjna i gotowa do wyjazdu. Zatrudnili mnie i zaczynam za tydzień.

Dużo pomocy w ponownym wdrożeniu się w zawód i znalezieniu nowych inspiracji dała dała mi strona – www.linkiewicz.com.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: