fotograf

Pomimo planu zapomniałam o zamówieniu fotografa

Może nigdy nie byłam mistrzynią w planowaniu, jednak uważam, że do organizacji mojego wesela przygotowałam się świetnie… Przynajmniej tak mi się wydawało, bo niestety zapomniałam o dwóch drobnych szczegółach, takich jak fotografia ślubna i jeszcze wideofilmowanie…

Profesjonalny fotograf z Częstochowy był na liście

fotografUwierzcie mi, ja naprawdę nie wiem, jak to się stało przecież profesjonalny fotograf – Częstochowa był na mojej liście na piątym miejscu! Naprawdę! Możecie mi to wytłumaczyć? Jak to się dzieję, że ja za każdym razem zapominam o czymś istotnym? No nic, co się stało, to się nie odstanie i trzeba działać dalej! No właśnie działać, tylko ja nie do końca mam pomysł jak?! Chodzi o to, że Częstochowa to duże miasto i wydawało mi się, że znalezienie tutaj jakiegoś studia fotograficznego świadczącego interesujące mnie usługi, nie powinno być problemem. Okazało się jednak, że jest zupełnie inaczej. Częstochowa, faktycznie nie jest mała, jednak bardzo dużo małżeństw decyduje się tutaj na zawarcie związku małżeńskiego, stąd też brak wolnych terminów u fotografa! Co począć? Co mam z tym dalej zrobić, pomóżcie proszę! Do ślubu pozostało jeszcze czterdzieści dni, mam nadzieje, że w tym czasie mimo wszystko uda nam się coś załatwić. Przypominam interesuje mnie wideofilmowanie i jakaś klasyczna fotografia ślubna, jeśli cokolwiek wiecie, znacie kogoś, dajcie mi proszę znać, liczę na pomoc. Nie wiem, gdzie ja mam głowę. Wydaje mi się, że znając swoje skłonności do zapominania i złej organizacji, mogłam zatrudnić jakąś Panią, która by się tym wszystkim zajęła.

Ja jednak wierzyłam, że sobie poradzę i mam nadzieję, że z waszą pomocą jednak to wszystko się uda. Naprawdę bardzo na was liczę. Jeśli jest wśród was jakiś fotograf, proszę niech się odezwie! Cena nie gra dla mnie roli, ja po prostu chce mieć pamiątkę.


Opublikowano

w

przez

Tagi: