firma transportowa

Moja współpraca z firmą transportową

Mam firmę ,która zajmuje się produkcją mebli. Wykonujemy przede wszystkim meble na wymiar i na zamówienie. Dzięki temu każdy klient dostaje coś wyjątkowego, dokładnie to czego chce. Jednak początki były bardzo trudne.

Firma transportowa i zniżki na kursy

firma transportowa Ludzie woleli pójść sobie do marketu meblowego i kupić gotowe zestawy. Było to tańsze i łatwiejsze. Dopiero potem przekonali się, że jednak to co jest robione specjalnie dl nich może jest i droższe, ale jest też lepsze, trwalsze, bardziej wytrzymałe. sama zajmowałam się projektowaniem mebli i spotkaniami z klientami, z czasem zatrudniałam do tego kolejne osoby. Jednak najgorszy był dla mnie transport spedycja. Musiałam jakość te meble dostarczyć klientowi, tylko jak? Zajmowało to tyle miejsca, że w grę wchodziły jedynie usługi transportowe pojazdami ciężarowymi. Tylko jak je znaleźć? Na początku firmy transportów w województwie mazowieckim nie reklamowały się zbytnio. Trudno było je znaleźć, nie każda ma swoją stronę internetową. Teraz praktycznie każda firma transportowa jest obecna w Internecie, ma swój profil w mediach społecznościowych. Wtedy tak nie było. Jedyne co pamiętam to ulotki reklamujące tanie przeprowadzki i proste strony z danymi kontaktowymi. W końcu jednak udało mi się wszystko załatwić. Moja firma weszła ze współpracę w firmą transportową dzięki temu miałam zniżki na kursy i wychodziło mnie to taniej. Oferta była bardzo korzystna, a transport spedycja przebiegał sprawnie, na czas, a meble były dobrze zabezpieczone na czas transportu. To mi się podobało. Zamówiłam jeden kurs do klienta, a jak ten okazał się dobry to podpisałam dobrą umowę.

Cieszę się, że jednak wszystko poszło po mojej myśli, teraz na pewno szybciej bym znalazła firmę do współpracy i to bez problemów. Teraz jest ich bardzo dużo i są widoczne wszędzie.

Więcej o współpracy na stronie towalski-transport24.com


Opublikowano

w

przez

Tagi: