Prosto Klasyk

Chłopak w bluzie prosto klasyk

Mój chłopak jeździ na rolkach. W sumie gdy go poznałam prawie dziesięć lat temu już na nich jeździł. Nigdy mi to jakoś specjalnie nie przeszkadzało. W sumie nawet cieszyłam się, że jest aktywny fizycznie i że uprawia jakiś sport. Oczywiście jego pasja wiązała się także z tym, że w sposób charakterystyczny się ubierał.

Mój chłopak lubi bluzy Prosto Klasyk

Prosto KlasykMusiał mieć zawsze wszystko odpowiednich marek. I co było dla mnie najdziwniejsze był wierny tym samym markom przez lata. Zresztą chyba wszyscy jego koledzy, z którymi jeździł mieli ubrania tych samych marek. Zresztą nigdy nie wypominałam mu, że te ubrania nie były najtańsze. Bo w sumie były to ubrania naprawdę wysokiej jakości i każda koszulka czy bluza została maksymalnie wynoszona przez chłopaka. Chłopak najbardziej lubił bluzę Backyard Cartel, taką ciemnozieloną. Lubił też bluzy Prosto Klasyk w niskiej cenie, jednak po nie musiał jeździć specjalnie do Katowic. Bo tylko w Katowicach był sklep gdzie była bluza prosto a je lubił bardzo. Zresztą gdy tylko robiło się ciepło to chłopak wtedy już nie jeździł w bluzach tylko w samych koszulkach. I najczęściej była to carhartt koszulka, taka specjalnie dedykowana dla osób jeżdżących na rolkach czy desce. Chłopak zresztą uważam, że wygląda bardzo dobrze w tych właśnie rzeczach. W sumie mogę powiedzieć, że rzeczy te odmładzają go. A gdy czasem w weekend wpadają do nas jego koledzy z wizytą to wszyscy ubrani są praktycznie tak samo. Zresztą zdarzają się przypadki, że niektórzy mają na przykład takie same bluzy.

Ja za to chciałabym jednak by czasem chłopak ubrał się elegancko. Jednak mimo moich próśb i gróźb nie udaje mi się namówić go by założył coś bardziej eleganckiego. Przecież w życiu są okazje, że po prostu wypada włożyć coś innego niż bluzę, jednak on tego cały czas nie rozumie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: