meble kolonialne

Kupujemy meble kolonialne do naszego domu!

Wybieramy meble do naszego domku. Cieszę się, że już za kilka dni to całe szaleństwo się zakończy, że finalnie będziemy mogli obwieścić wam, że to już koniec, że z sercem pełnym nadziei opuszczamy miasto Warszawa i rozpoczynamy życie na wsi.

Meble kolonialne i czekanie na wyprzedaż

meble kolonialneWłaściwie większość mebli mam już wybranych, do urządzenia został mi jedynie salon. Chciałabym żeby był on oryginalny, taki totalnie nasz, zupełnie wyjątkowy. Pomyślałam, więc, że oprócz już i tak dosyć oryginalnego odcieniu turkusu na ścianach przydałby się nam jakieś szalone meble. Zawsze bardzo podobały mi się meble loft, jednak, mam wrażenie, że są one troszkę nazbyt młodzieżowe, troszkę za bardzo surowe, a mimo wszystko chciałabym, żeby mój salon kojarzył się z elegancją i ciepłem. Dlatego też pomyślałam, że dobrze sprawdziłby się w tym meble kolonialne… Na szczęście Warszawa ma sporo sklepów, mam nadzieje, że w którymś z nich trafię na jakieś meble kolonialne i wyprzedaż też by się przydała, nie ukrywam… Musze wam powiedzieć, że świetnie się bawię. Urządzanie wnętrz, to czysta przyjemność. To tak jakby dostać czyste płótno, na którym można namalować wszystko, cokolwiek ci się w głowie urodzi. Trzeba tylko dobrać odpowiednie pędzle i farby. A wybór mamy teraz naprawdę duży. Ja jestem zachwycona tym jak piękne meble można znaleźć praktycznie na każdym kroku, na przykład do swojego gabinetu zamówiłam wczoraj wspaniałe meble indyjskie, zakochałam się od razu w pięknej drewnianej komodzie, do tego dokupiłam sobie mały kolorowy stoliczek, biurko, tylko jakiś fotel muszę jeszcze poszukać, ale takie rzeczy to pozałatwiam na końcu.

Najważniejsze, to teraz wybrać te meble do salonu. Jak myślicie, co się lepiej sprawdzi meble loft, czy może te meble kolonialne? Dajcie znać! Trzymajcie się

Więcej o meblach na stronie andallin.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: