Automatyka przmysłowa w nowej firmie

Jakiś czas temu powstała u nas w Ostrowie Wielkopolskim nowa firma przemysłowa. Siedziba jest w nowym budynku, który świeżo co został oddany do użytku. Na początku było sporo pracy, ponieważ potrzebna była cała instalacja elektryczna do założenia.

Automatyka przemysłowa i profesjonalna obsługa

Automatyka przemysłowaWłaściciel tego przedsiębiorstwa zanim rozpoczął działalność dużo czasu poświęcił na przygotowania. Co chwilę był tam jakiś elektryk, który wykonywał pracę wewnątrz budynku. Zdziwiłem się, że jest tylko jeden elektryk na tak duże przedsiębiorstwo. Ostatecznie okazało się, że było ich o wiele więcej. Firma, która świadczy usługi elektryczne na pewno wysyła do takiego miejsca więcej pracowników. Jeden elektryk na pewno za długo by wykonywał wszystkie prace. Poza tym musi tam powstać automatyka przemysłowa i jest potrzebna do tego profesjonalna obsługa. Ciekawi mnie czym będzie się ta nowa firma zajmowała. Hale są ogromne. Nowy budynek jest na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego z uwagi na swoje gabaryty. Większość przedsiębiorstw przemysłowych mieści się w takim miejscu. Sądzę, że automatyka przemysłowa w tak dużej firmie na pewno jest skomplikowana. Ja się na tym w ogóle nie znam, ale tak właśnie mi się wydaje. Kiedyś myślałam, że w każdym takim przedsiębiorstwie jest zatrudniony elektryk, ale skoro zatrudnili firmę świadczącą usługi elektryczne to na pewno żaden elektryk nie jest tam zatrudniony. Poza tym instalacje elektryczne, która znajdują się w tak dużym lokalu są na pewno skomplikowane. Jeden elektryk nie byłby w stanie tego na własną rękę ogarnąć.

Jak to przedsiębiorstwo ruszy to pójdę zobaczyć czym tam się dokładnie zajmują. Na pewno będą nowe ogłoszenia o pracę o wielu ludzi w Ostrowie Wielkopolskim dostanie nowe zatrudnienie. Dobrze, że to przedsiębiorstwo się pojawiło.

Wiecej o autromatyce przemysłowej można znaleźć na: www.batra-pol.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: