domy z bali

Strona internetowa z domami drewnianymi

Posiadam swoją własną firmę i świadczę usługi webmasterskie dla różnych klientów. Zgłaszają się do mnie zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Otrzymuję różne zlecenia, ale najczęściej jest to zaprojektowanie strony internetowej.

Domy drewniane na stronie internetowej

domy z bali

Zadzwonił do mnie klient z pytaniem czy budowa domów drewnianych może mieć swoją stronę. Zdziwiłem się jego pytaniem, ponieważ w internecie są wszelkie dostępne informacje. Potwierdziłem mu oczywiście, że jeżeli chodzi o domy z drewna, to taka strona zdecydowanie powinna znaleźć się w sieci. Klient powiedział, że akurat w jego firmie jest budowa domu z bali, którą chciałby wypromować i chce mieć własną stronę internetową. Przekazałem mu mnóstwo wskazówek, jednak z uwagi na jego całkowity brak wiedzy na temat internetu zdecydowałem, że całość wykonam samodzielnie. Zrobiłem doskonałą stronę dla tego klienta. Zawarłem wszystkie niezbędne informacje oraz pojawiły się liczne zdjęcia. Była na nich budowa domu z bali, którą właśnie klient wykonuje oraz wiele innych zdjęć z gotowymi już domami. Domy z drewna są często wyszukiwane w sieci, co mnie nie dziwi, ponieważ jest to innowacyjne rozwiązanie i sam chciałbym mieszkać w takim domu. Kiedy klient zobaczył jak wygląda jego strona to był zdumiony. Nie spodziewał się, że tyle cennych informacji i zdjęć będzie tam umieszczonych. Powiedział, że budowa domów drewnianych wymaga sporej wiedzy i zaangażowania. On jest jednym z najlepszych budowlańców dlatego chce pokazać w sieci jak wyglądają jego domy z drewna, które wybudował.

Powiedziałem mu, że jestem pod wrażeniem i sam chciałbym mieć taki dom, który nie dość, że jest tani w utrzymaniu, to jeszcze jego budowa jest tańsza od zwykłego domu. Klient się ucieszył i polecił mi swoje usługi. Dodał, że da mi zniżkę.

Jeśli interesuje kogoś strona internetowa  z naprawdę fajnymi drewnianymi domami warto zajrzeć tutaj – http://jawordomy.com


Opublikowano

w

przez

Tagi: