zabiegi na ciało

Co warto wiedzieć o zabiegach na ciało?

Jestem kosmetyczką już od wielu lat, mam duże doświadczenie. Moje miejsce pracy to Bydgoszcz, i często różne osoby pytają mnie o zabiegi. Najczęściej padają pytania o bardzo popularny botox, bo z nim wiążą się różne mity.

Zabiegi na ciało mają swoje minusy

zabiegi na ciałoPrzede wszystkim znany jest jako jad kiełbasiany, lub toksyna botulinowa. Niewiele osób wie o tym, że działa on także leczniczo. Jeżeli ktoś cierpi na różne kurcze, lub nadmiernie się poci, to pomoże w takich przypadkach. Pomaga też, jeżeli ktoś ma zeza. Różne zabiegi na twarz z jego zastosowaniem pomaga zniwelować zmarszczki mimiczne, które pojawiają się już w bardzo wczesnym wieku, u różnych pacjentów. W jakiś sposób paraliżuje on mięśnie, co nie pozwala na tworzenie się zmarszczek w miejscu jego zaaplikowania. Wiele osób twierdzi, że po jego zastosowaniu będzie trzeba powtarzać zabiegi cały czas, bo twarz sflaczeje. Jest to nieprawda, ponieważ po czasie twarz wraca do swoich normalnych ruchów, i wizualnie jest widoczne faktycznie, że zmarszczki są, ale człowiek, który przyzwyczaił się już do twarzy bez zmarszczek, nie potrafi się pogodzić z tym, że tak wygląda jego naturalna twarz. Toksyna pomaga też, jeżeli potrzebne są różne tanie zabiegi na ciało Bydgoszcz, w celu wyleczenia niektórych schorzeń. Pomaga przy przykurczu szyi, i przy problemach ze z przełykiem, przez kurcz wpustu. Wiele osób uważa to za zło ostateczne, jednak nie zdaje sobie sprawy, z jego dobroczynnych zastosowań, bo medycyna estetyczna wcale nie jest taka straszna jak się wydaje. Faktycznie, jest on trujący, jednak wiadomo, że nie nadaje się on do spożycia.

Już niewielka ilość jadu kiełbasianego w pożywieniu może mieć znamienne skutki dla organizmu, i trzeba wykonać natychmiastowe płukanie żołądka, przy podejrzeniu, że został on spożyty. W różnych zabiegach na twarz jest bardzo skuteczny, jednak jak wiadomo, wszystko należy robić z umiarem, i przez wykwalifikowanych pracowników.


Opublikowano

w

przez

Tagi: