luksusowa odzież damska

Sklep koleżanki z luksusową odzieżą włoską

Moja koleżanka od zawsze marzyła o tym by otworzyć swój własny butik. W sumie odkąd tylko pamiętam uwielbiała modę. Po prostu uwielbiała stroić się i wymyślać jakieś nowe stylizacje. Kiedyś naprawdę wyróżniała się na ulicy swoimi strojami.

Rozmaita luksusowa odzież damska

luksusowa odzież damskaKoleżanka potrafiła przerobić tak nawet zwykłe jeansy, że wyglądały szałowo. No miała po prostu to coś co sprawiało, że nigdy te przerobione rzeczy nie były kiczowate. z czasem zapragnęła mieć swój własny sklep z ubraniami. W sumie myślała o tym by może otworzyć moda włoska sklep internetowy, jednak bardziej interesowała ją możliwość od razu doradzania swoim klientkom. Chciała by w jej sklepie znajdowały się włoskie ubrania damskie gdyż takie lubiła najbardziej. Chciała sprzedawać także coccinelle torebki, których była po prostu fanką. Miała chyba wszystkie modele takich torebek. Przede wszystkim w sklepie miały być włoskie sukienki, które były niezwykle kobiece i zwiewne. Koleżanka uważała, że nie ma nic bardziej kobiecego niż sukienki właśnie. I uważała, że sukienki należy nosić całym rokiem a nie tylko w okresie letnim. Uważała, że można dobrać tak strój, że człowiek nawet zimą będzie czuł się dobrze w sukience. Ta modna luksusowa odzież damska miała być sprowadzana przez nią prosto w Włoch. Nie chce posługiwać się w żadnym wypadku jakimiś pośrednikami, którzy oferują takie towary. Koleżanka sama chce jeździć co jakiś czas po towar. Zresztą świetnie zna język włoski także nie będzie miała problemu żeby dogadać się czy targować z prawdziwym Włochem. Miała już także wybraną lokalizację na sklep.

Miał się on znajdować w samym centrum miasta. Oczywiście wynajem takiego miejsca też kosztuje sporo. Jednak koleżanka wie, że po prostu w innej lokalizacji sklep może nie cieszyć się dużym powodzeniem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: